2
6 7
Pátek 27.07.2012, 07:00Challenger Astana (tvrdý povrch)

5:7
    Hned ten první Marsel Ilhan využívá a vítězí nad Michalem Konečným 6:2 a 7:5. Přitom ve druhé sadě vedl český tenista již 5:2 a měl k dispozici dokonce setbol.

5:6
    Český tenista posílá míč opět do autu, což znamená další brejk pro tureckého tenistu, který získává již čtvrtý gem v řadě a za stavu 6:5 půjde podávat na vítězství v zápase.

5:5
    Esem zakončuje Ilhan desátou hru druhé sady a srovnává stav na 5:5.

5:4
    Opět jsme viděli opatrnou výměnu. V ní nakonec Michal Konečný chybuje a posílá míč do sítě. Marsel Ilhan tak snižuje na 5:4 a jde navíc po krátké pauze podávat.

5:3
    Nyní už turecký tenista gembol využívá a snižuje na 5:3.

5:2
    Marsel Ilhan opět kazí a trefuje pouze síť. Český tenista je tak ve druhé sadě jediný gem od jejího zisku.

4:2
    I po druhém servise je Turek úspěšný a snižuje ve druhém setu stav na 4:2.

4:1
    A hned ten první český tenista využívá a ve druhé sadě vede již 4:1.

3:1
    Marsel Ilhan nakonec udržel své podání a snižuje ve druhém setu na 3:1.

3:0
    Marsel Ilhan se trefuje po příjmu jen do sítě a Michal Konečný tak po nemalých problémech drží ve druhém setu svůj servis a jde do vedení 3:0.

2:0
    Čistou hrou bere Michal Konečný svému soupeři podání a ve druhém setu vede již 2:0.

1:0
    Český tenista vstupuje dobře do druhého setu a vede 1:0.

2:6
    Nyní už se Marsel Ilhan dočkal a ukončuje první sadu, která trvala pouhých 29 minut. Turecký tenista ji dokázal pěti vyhranými gemy v řadě zcela ovládnout a zvítězit 6:2.

2:5
    Ilhan byl ve výměně opět trpělivější. Konečný vyhazuje míč daleko za základní čáru a turecký tenista tak bude za stavu 5:2 podávat na vítězství v úvodní sadě.

2:4
    Michal Konečný měl se servisem soupeře opět problémy. Marsel Ilhan gembol využívá a vede v prvním setu 4:2.

2:3
    Český tenista vyhazuje míček až za základní čáru, což znamená první brejk zápasu. Marsel Ilhan vede 3:2 a po krátké pauze navíc půjde servírovat.

2:2
    Nechytatelný servis znamená druhou čistou hru a srovnání stavu na 2:2.

2:1
    Ilhan byl ve výměně aktivnější, ale byl mu zahlášen těsný aut. Oba hráči si tak nadále drží servis. Konečný vede v úvodní sadě 2:1.

1:1
    Zahlášen těsný aut českého tenisty. Marsel Ilhan tak čistou hrou srovnává stav na 1:1.