V. Británie – Bulharsko 0:3 (kon.) | Rusko – Německo 3:0 (kon.) | Austrálie – Argentina 0:3 (kon.)
USA – Srbsko 3:0 (kon.) | Itálie – Polsko 1:3 (kon.) | Brazílie – Tunisko 3:0 (kon.)

0:0
    Favorizovaní Rusové si připsali první vítězství na turnaji. Němci vzdorovali soupeři pouze v prvním setu, který prohráli po boji 29:31. (14:10:09)

25:17
    Zápas skončil.

25:17
    Volkov poslal po smeči míč do hřiště na zem. Rusové tak vítězí v tomto utkání 3:0 na sety.

24:17
    Němci první mečbol odvrátili.

24:16
    Po razantní smeči Volkova mají Rusové mečbol.

23:16
    Günthör poslal míč po podání do sítě.

22:16
    Němci snižují po tvrdé smeči Poppa.

22:15
    Pohledná výměna nakonec skončila úspěšně pro Rusko, když se prosadil velmi dobře hrající Michajlov.

21:15
    Kaliberda se prosadil na smeči, Německo snižuje.

21:14
    Ilinych tentokrát na smeči úspěšný, Butko mu připravil útok a Rusové získali jednadvacátý bod.

20:14
    Ilinychovi se nevydařila smeč, míč skončil v autu.

20:13
    Němci smečovali do autu, konkrétně Popp. Němci si vybrali druhý oddechový čas v tomto setu.

19:13
    Devatenáctý bod pro Rusko, o který se postaral Michajlov.