Austrálie - JAR 1:0 (kon.) | Nizozemsko - Jižní Korea 3:2 (kon.)
Japonsko - Belgie 1:1 (kon.) | Čina - Velká Británie 2:1 (kon.)
USA - Nový Zéland 2:3 (kon.) | Německo - Argentina 1:3 (kon.)

1:0

(1:0)

Sobota 04.08.2012, 09:30Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Austrálie se hodně natrápila na povinné vítězství, JAR rozhodně mělo šanci nejen na srovnání na 1:1. O vítězi ale rozhodl gól z osmé minuty hry, kdy Closeová suverénně zakončila svůj únik. (10:59:42)

70

70
    Už jen třicet sekund mají Jihoafričanky na srovnání.

68
    A opět to byla tato hráčka, kdo zakončoval. Cronková je svému týmu oporou, střelu z bezprostřední blízkosti zablokovala.

68
    Krásný pas na Coetzeeovou (JAR) skončil tím nejlepším, co z něj mohla osamocená hráčka vytěžit, trestným rohem.

65
    Pět minut do konce a Austrálie kontroluje hru.

64
    A moc nechybělo. Táhlá rána Coetzeeové skončila na výstroji brankářky.

64
    Trestný roh mají pozemní hokejistky JAR, jedna z posledních šancí na srovnání.

62
    Jihoafričanky se ovšem nemůžou dostat ke střele a čas jim začíná rychle plynout.

60
    Běží poslední desetiminutovka hry.

59
    Nanscawenová (AUS) dostala žlutou kartu.

57
    Po dlouhé debatě a poradě s videorozhodčím je trestný roh odvolán.

57
    Jihoafričanky z obrany vyrazily do rychlého protiútoku a vzadu byla jediná Australanka, Taylorová. Rozhodčí ji odpískala nedovolený zásah a je z toho trestný roh pro JAR.

54
    Attardová (AUS) byla blízko zakončení, soupeřky ji nakonec dokázaly čistě zablokovat.

53
    Už dlouhou dobu nepřináší zápas žádný zajímavější moment.

50
    Za padesát minut hry jsme viděli jedinou branku, nynější obrázek hry nenasvědčuje tomu, že by měla rychle přijít další. Australanky kombinují daleko od brankářky JAR Rixové.

47
    JAR je stále na dosah remízovému výsledku, rozhodně se nečekalo, že by Australanky tak dlouho nechávaly soupeřkám naději.

44
    To byla tutovka, kterou pohrdla hráčka prohrávajícího týmu! Rychlé přečíslení zakončovala sama před brankářkou Maresciaová, jenomže pouze nastřelila tělo Cronkové.