Do 81 kg (muži) (kon.)
Do 64 kg (muži)

Sobota 04.08.2012, 15:30Olympijské hry - Box
Sledujte:

Máme tedy za sebou i osmifinálové souboje váhové kategorie do 64 kg. Nyní se v ringu představí boxeři kategorie do 81 kg. (23:45:31)

Výsledky osmifinále:
    Dos Santos Lopez (BRA) - Sotolongo Iglesias (CUB)
    Yigit (SWE) - Berinchyk (UKR)

Ukrajinský boxer si postup do čtvrtfinále nakonec uhájil, bylo to ale velmi těsné. Třetí kolo skončilo 8:5 pro švédského boxera a Berinchyk (UKR) tak nakonec vyhrál nejtěsnějším rozdílem 24:23!

Yigit (SWE) dal do třetího kola opravdu všechno, čímž si vysloužil uznalý potlesk fanoušků. Na postup to ale asi stačit nebude.

Závěr je opravdu opět hodně dramatický. Postup si ale pohlídá ukrajinský borec.

Začalo třetí kolo. Teď půjde Yigitovi (SWE) o všechno.

Ukrajinský boxer Berinchyk (UKR) hodně přidal a druhé kolo vyhrál vysoko 13:9! Celkově tak vede 19:15.

Neskutečná boxerská pasáž. Tohle je otevřená válka dvou boxerů. Sledujeme skutečně vrchol v kategorii do 64 kg.

Poslední zápas této kategorie fanoušky opravdu baví a dávají to hlasitě najevo. Sledujeme výborný a divácky atraktivní box.

Vyrovnaný box a vyrovnané skóre po prvním kole - 6:6.

Souboj Švéda s Ukrajincem je zatím asi vůbec nejzajímavější. Oba boxeři jakoby se neměli rádi a jdou po sobě hlava nehlava.

Posledním osmifinálovým soubojem kategorie do 64 kg bude duel Yigit (SWE) vs. Berinchyk (UKR).

Horn (AUS) jednoznačně na body vítězí 17:11 a postupuje do čtvrtfinále.

Tunisan šel v posledních vteřinách třetího kola dokonce k zemi a byl počítaný. O postupu Horn (AUS) tak není pochyb.

Třetí kolo je pro Australana spíš jen takové udržovací. Nikam se nežene a chce si v pohodě zajistit postup.

Horn (AUS) vede po dvou kolech již 12:7, když druhé kolo vyhrál s přehledem 7:4.

Horn (AUS) je v tomto souboji jednoznačně lepší než jeho soupeř a vypadá to na hladký postup do dalšího kola.

První kolo vyhrál Horn (AUS) v poměru 5:3.

Úvodní kolo tohoto souboje vyznívá zatím lépe pro australského boxera, který velmi srdnatě bojuje a svého soupeře několikrát tvrdě trefil.