Charleroi – Club Brugge 0:1 (kon.) | Anderlecht – Beerschot 1:0 (kon.) | Lokeren – Mons 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:2 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:1)
RAEC Mons
Sobota 04.08.2012, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren. • Belgická Jupiler Pro League

Já se pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. U zítřejších onlajnů se těším napočtenou. (22:01:48)

Také ve druhém poločase byly k vidění dva góly, znovu po jednom v každé síti. Hosté se bleskově dostali do vedení, které drželi až do samého závěru, kdy minutu před koncem nastavení přišli o plný bodový zisk a první místo v tabulce. Nutno však říct, že remíza je asi spravedlivá, Lokeren hrál výborně v první půli, Mons v té druhé.

90+3
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Poslední útočnou akci založil Saglik, jenž se dostal až do pokutového území, ovšem místo střely se rozhodl přihrát lépe postavenému BENJAMINU DE CEULAEROVI, a ten napálil míč ke vzdálenější tyči. Domácí se radují, hosté smutní, Ceulaer je hrdinou večera.

90+1
    Ještě čtyři minuty se budou nastavovat.

89
    Následně vidí žlutý trest i jeho spoluhráč Werner, který se snažil ušetřit čas, ale trošku to přehnal.

88
    První žlutá karta v utkání. Za nedovolený zákrok je potrestán Angeli.

88
    Poslední střídání hostí. Matthyse střídá Perbet.

86
    Mons drží míč na svých kopačkách daleko od své branky. Saglik se teď navíc provinil faulem a daroval tak soupeři další cenné vteřinky.

83
    Domácí přeci jen zvýšili ke konci svou aktivitu a hostující trenér radši přerušuje hru druhým střídáním, aby nechal své hráče na chvíli odpočinout a uklidnit. Angeli přichází místo Van Imschoota.

81
    Rohový kop zahrál Taravel a Werner musel rychle zasáhnout před číhajícím Ceulaerem, jenž stál zcela osamocen a míč mu letěl přesně na hlavičku. Tohle by byl zřejmě gól.

80
    Nový muž na trávníku Saglik to hned zkoušel z otočky a Werner se musel mít hodně na pozoru. Je pokus nakonec zkrotil.

79
    Možnost posledního vystřídání využívá nyní domácí tým. Odchází Persoons a zahraje si Saglik.

78
    Hosté poprvé střídají. Nong si své odehrál a přenechává místo Lepicierovi.

76
    Nong v jasné šanci selhal na skvělém Lazičovi. Domácí hráči můžou děkovat svému brankáři, neboť díky němu mohou stále pomýšlet na bodový zisk.

72
    Zatím to tak moc nevypadá, střelec druhé branky Mons Jarju si v klidu povodil obránce a nakonec se dostal i do zakončení, ale tentokrát dobře zasáhl Lazič.

67
    Domácí se stále trápí, střídání zatím příliš nepomohlo a druhý poločas se přesunuje do své druhé poloviny. Dokáže se Lokeren ještě vzchopit?

62
    Domácí trenér reaguje na nepříznivý vývoj dvojím střídáním. Odchází Leko a Patosi a na hřiště se podívají Fall s Maričem.

61
    Stejný hráč se nyní pokoušel vyslat křižným pasem do útoku De Ceulaera, jenže ten pro jeho úmysl neměl pochopení.