Charleroi – Club Brugge 0:1 (kon.) | Anderlecht – Beerschot 1:0 (kon.) | Lokeren – Mons 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren
0:0 (0:0)
YR KV Mechelen
Sobota 04.08.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Beveren se v utkání podprůměrné úrovně rozešel s Mechelenem smírně 0:0. U dalších onlajnů se s vámi těším opět na počtenou. (22:10:06)

89
    Teď stáli při domácích všichni svatí! De Petter si totiž v samotném závěru vytvořil největší šanci zápasu, ale trefil jen tyč!!

85
    Cavens fauloval Henkense, rozhodčí zůstává chladný.

82
    Střídání v dresu hostů, Van Tricht jde dolů Yakuni Iddi nahoru.

79
    Pohlednou akci teď ovšem předvedl Da Silva, který na levé straně zamíchal s míčem a vystřelil, Renard byl ale připravený na svém místě.

76
    Junker uvolnil do palebné pozice Henkense, ten netrefil zranění.

73
    De Witteho teď berou křeče, je to opravdu komický zápas mimořádné nízké úrovně.

70
    Enevoldsen přepouští místo Diabangovi.

67
    Van Tricht se teď dostal k opakované střele, ale ani jednou na Clepkense nevyzrál. Protiútok Beverenu vedl Farssi ale ani on nemířil přesně.

64
    Probral se také na pravé straně Chen, ale ani jeho centr žádné nebezpečí pro branku domácích neznamenal.

61
    Tak první skutečně dobrá příležitost Mechelenu! Přihrávku Van Trichta dostihl Cordaro, kroutil míč na vzdálenější tyč, ale ten se nakonec snesl nad branku.

58
    Snahu projevují pouze na levém křídle hrající Enevoldsen a Henkens, nikdo další se k nim nemůže přidat. Možná i proto je stav zápasu stále bezbrankový.

54
    Bohužel je hra stejně neatraktivní jako v prvním poločase, Mechelen sice častěji drží míč na kopačkách, ale branku Beverenu téměř neohrožuje.

50
    První nebezpečí druhého poločasu má na svědomí rohový kop Henkense. Po jeho centru se totiž natahoval po zakončení Cordaro, ale jeho střela byla sražená.