O 3. místo (dvouhra muži) Chen (Čína) (kon.) | O 3. místo (čtyřhra muži) Cheng, Lee (Korea) (kon.)
Finále (dvouhra muži) Dan Lin (Čína) (kon.) | Finále (čtyřhra muži) Cai, Fu (Čína) (kon.)
O 3. místo (dvouhra muži)

Chen (Čína)

Neděle 05.08.2012, 10:00Olympijské hry - Badminton
Sledujte:

Třísetová bitva skončila výhrou čínského badmintonisty 21:15 a ten má z bronzové medaile obrovskou radost! Nyní si to o bronz rozdají dvojice. (11:24:00)

21:15
    Je konec! Long Cheng získává bronzovou medaili!

20:14
    Šest mečbolů pro Číňana!

18:14
    Opět jsme se o kousek posunuli ke konci zápasu.

17:13
    Lee předvedl přesný úder na základní čáru a opět trochu ubral z čínského náskoku.

16:11
    Rozdíl je stále konstantní, čínský reprezentant kráčí k bronzové medaili.

13:7
    A nyní je to již o šest bodů. Cheng to již zřejmě nepustí.

11:6
    Korejec vypadá, že už ani sám nevěří, že by mohl svého soupeře porazit. Stále ale není nic rozhodnuto.

9:4
    Zřejmě se zde rodí rozhodující náskok v boji o bronz. Číňan vede o pět bodů.

4:3
    Korejský hráč se však dokázal přiblížit na jediný bod.

3:1
    Čínský hráč vstoupil do třetího setu lépe a ujal se vedení o dva body.

0:0
    Začal třetí set.

15:21
    A je to tu! O držiteli bronzové medaile se rozhodne až ve třetím setu!

15:20
    A z ničeho nic má pět setbolů!

15:19
    A vypadá to, že se mu podaří protáhnout zápas do třetího setu! Nyní má čtyři body náskok a je kousek od srovnání.