Sputnik – Motor ČB 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Toruń 0:0 (zruš.) | Litvínov – Kladno 4:1 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:2 (kon.) | Most – Kadaň 7:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:2 (kon.)
Benátky n/J – Beroun 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 0:3 (kon.) | Prostějov – Břeclav 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Soligorsk 0:0 (zruš.) | Jastrzębie – Šumperk 4:5 (po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 09.08.2012, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Karlovarská Energie porazila v prvním přípravném utkání Kladno, na jehož ledě zvítězila v úterý 4:2. Chomutov hrál také v úterý a podlehl Plzni na jejím ledě 0:2.

Vše je připraveno. Utkání začne přibližně za sedm minut.

Hráči Energie právě vyjeli na ledovou plochu. Diváci je přivítali velkým potleskem.

Na led se už trousí i hokejisté Chomutova.

00:01

00:02
    Úvodní buly vyhráli hráči domácího celku, kteří se okamžitě tlačí před branku Chomutova.

00:37
    Zakázané uvolnění Pirátů.

01:20
    Střelu karlovarského obránce chytá připravený Kostúr.

01:36
    Další zakázané uvolnění Chomutova.

02:21
    Domácí jsou aktivnější, ale zatím se jim nedaří překonat hostující obranu.

02:47
    Před branku nahazoval Kohn, ale Kostúr puk vyráží do rohu kluziště.

03:18
    První šance hostů. Štěpán Hřebejk objel branku a zkoušel zasunout puk za Tomáše Závorku, ten byl ale pozorný.

03:49
    Závorka má puk opět ve své moci a bude se vhazovat po jeho pravici.

04:36
    Gulaši chyboval při rozehrávce, ale puk se nedostal k žádnému hráči z Chomutova.

04:49
    Hra byla přerušena, protože v KV Areně přestala svítit část světel.

Problém se stále řeší. Světla nesvítí pouze nad třetinou domácího celku.

Všichni hráči, včetně náhradních brankářů, krouží na ledové ploše.

Technikům se stále nedaří problém vyřešit.

Hráči stále krouží na ledě a nad třetinou Energie to bliká, jako na diskotéce.

Nyní se přestalo kroužit. Hráči vytvořili skupinky a povídají si.

Do debaty se nyní zapojil i Matt Keith, který přibruslil k chomutovskému Brettu Palinovi. Kanadští hráči si mají určitě co říct.

Světla svítí, hráči se dostávají do tempa a utkání bude za malý okamžik pokračovat.

05:07
    Piráti právě vstřelili branku!
    Rozhodčí hodil buly ve třetině Chomutova. Puk se rychle dostal do středního pásma, kde se ho chopil PATRIK LUŠŇÁK a v úniku prostřelil Tomáše Závorku. Asistence: Martin Rýgl, Jaroslav Mrázek

05:56
    Zakázané uvolnění domácích.

06:31
    Energie se dostala před branku Chomutova. Petr Kumstát dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale střela mu vůbec nesedla.

07:10
    Hosté rozjíždějí další útok.

07:23
    Ten ale skončil na pozorné obraně domácích.

07:53
    Z pravé strany vystřelil Danko Deveri, ale Závorka jeho pokus vyráží.

08:32
    Puk je stále ve třetině Energie.

09:18
    Václav Skuhravý zkusil od modré pozornost chomutovského brankáře, ten ale s jeho pokusem neměl problém.

09:48
    Střela mladého Kverky je sražena nad branku Pirátů.

10:27
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak to byla paráda. Po pravé straně ujel Petr Pohl, který předložil puk před branku Chomutova. Tam se ho zmocnil JIŘÍ DOLEŽEL, který si obhodil obránce a pak parádně zasunul za Matúše Kostúra. Pěkná kombinační akce domácích. Asistence: Petr Pohl, Jan Látal

11:10
    Hosté se tlačí před branku Závorky.

11:34
    Perfektní přihrávku zpoza branky dostal Tomáš Harant, který byl sám před Tomášem Závorkou. Jeho prudkou střelu zápěstím ale domácí brankář vyráží nad branku!

11:38
    Vyloučen Michal Vachovec (KVA) za sekání.

12:25
    Ofsajd Chomutova.

12:55
    Před branku Závorky se protlačil David Hruška, ale domácí brankář byl na svém místě.

13:10
    V oslabení se dostával do dobré šance Petr Kumstát, ale hostujícího brankáře nepřekonal.

13:38

13:41
    Karel Hromas (CHM) dostává dvě minuty za hrubost.

14:07
    Domácím se ale nedaří dostat se před branku Chomutova.

15:17
    Několik obrovských šancí domácího týmu! Tu třetí v pořadí dokázal využít DAVID ZUCKER, který se dobře zorientoval před brankou hostů a zasunul pak za Kostúra. Asistence: Dustin Kohn

16:23
    Domácí jsou při chuti a stále útočí.

16:37
    Proti střele Jaromíra Kverky zasáhl Kostúr lapačkou.

17:32
    V obrovské šanci se ocitl hostující Jaroslav Hafenrichter, který se zjevil zcela sám před Závorkou, jeho projektil ale končí těsně vedle branky.

18:16
    Hosté se drží před brankou Energie. Nedostávají se ale do šancí.

18:34
    Domácí vyrazili do rychlého brejku. Nahozený puk raději ukryl Kostúr a bude se vhazovat po jeho levici.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

19:46
    Ke střele od modré se odhodlal Roman Prošek, ale jeho pokus chomutovský brankář v pohodě chytá.

20:00

První třetina je minulostí. Viděli jsme v ní tři branky, z toho dvě vstřelili domácí borci. Nejprve se ale prosadil hostující Patrik Lušňák, který ujel domácí obraně a prostřelil Tomáše Závorku. O pět minut později ale předvedli hezkou akci domácí. Po pravé straně ujel Petr Pohl, který předložil puk Jiřímu Doležalovi, který si nejdřív pohrál s obráncem a potom i brankářem. Druhou branku vstřelil v přesilové hře karlovarský David Zucker, který se výborně zorientoval před brankou Kostúra. Energie tedy vede 2:1 a uvidíme, jak se týmům bude dařit ve druhé třetině, která začne přibližně v 19:06.

20:01

20:41
    První střelu vyslal Zaťovič, ale netrefil hostující branku.

21:20
    Petr Pohl se řítil z pravé strany sám na Kostúra, ale ten jeho pokus vyrazil.

21:57
    Další střeli od modré poslal Vojtěch Kloz, ale hostující brankář se nenechal překvapit.

22:06
    Vyloučení na obou stranách. Na straně domácích dostává dvě plus dvě minuty Tomáš Polák, na straně Chomutova dostává pouze dvě minuty Danko Deveri. Piráti budou hrát tedy přesilovou hru.

22:56
    Hezká kombinace hostů. Na jejím konci pálil z pravého kruhu Petr Jíra, ale Tomáš Závorka vytáhl parádní zákrok lapačkou.

23:18
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

23:46
    Hosté sehráli parádně přesilovou hru. Od modré nahrával před branku Tomáše Závorky jeden z hostujících obránců, tam stál zcela osamocený DAVID HRUŠKA, který neměl problém zasunout puk za domácího brankáře.

24:54
    Vhazuje se po pravici chomutovského brankáře.

25:36
    V rozehrávce chyboval Kloz, k puku se dostali hosté a střelu jednoho z obránců těsně před Závorkou tečoval Petr Jíra. Domácího brankáře ale nepřekonal.

26:26
    Zakázané uvolnění Energie.

26:45
    Od modré napřáhl Dustin Kohn, ale skákavý puk hostující brankář chytá.

27:01
    Piráti chybovali v rozehrávce. K puku se dostal Václav Skuhravý, ale z blízkosti Kostúra nepřekonal.

27:45
    Marek Sikora (CHM) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

28:21
    Hosté vyhazují až k Závorkovi.

28:57
    A opět.

29:16
    Ofsajd domácích zastavil další útočnou akci.

29:45

30:28
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

31:04
    Nyní se neděje nic zajímavého. Ofsajdu hostů.

31:35
    Domácí kombinovali před brankou Chomutova, ale ke střele se nedostali.

31:58
    Tomáš Závorka raději podržel puk po lehkém nahození ze středního pásma.

32:06
    Miroslav Zálešák (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

32:28
    Hosté se po špatné přihrávce domácích hnali do brejku, ale vše vyřešil Gulaši, který se výborně vrátil.

32:43
    Ke střele se dostal Martin Zaťovič, ale jeho střela zápěstím orazítkovala pouze tyč chomutovské branky.

34:06

34:15
    Do dobré šance se dostával kapitán Skuhravý, ale k puku se nakonec nedostal.

34:37
    Po nenápadné akci si vzal puk mezi kruhy MICHAL VACHOVEC a zamířil přesně mezi betony Kostúra. Asistence: Tomáš Polák

34:58
    V další dobré šanci se ocitl Jan Heřman, ale tentokrát Kostúr chytá.

34:58
    Vyloučen Karel Hromas (CHM) za hákování.

35:28
    Od modré pálil Látal, ale hostující brankář chytá.

35:28
    Vyloučení na obou stranách. Chomutovský Martin Rýgl dostává dvě minuty za hrubost a karlovarský Matt Keith dostává dvě minuty také za hrubost.

36:18
    Od modré napřáhl zcela osamocený Dustin Kohn, ale jeho střelu Kostúr chytá.

36:53
    Kohn vyslal další jedovatou střelu, ale ani tentokrát hostujícího brankáře nepřekonal.

36:59

37:12
    Z úhlu to zkoušel Jan Heřman, ale Kostúr byl opět na svém místě.

37:48
    Domácí se ženou dopředu.

38:02
    Ale jejich útok skončil na pozorné chomutovské obraně.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

39:08
    Před Závorku se hnal Štěpán Hřebejk, ale perfektně ho zastavil domácí obránce.

39:31
    Jaromír Kverka (KVA) dostává dvě minuty za držení hole.

39:37
    Před brankou domácího brankáře šermoval hokejkou Petr Jíra, tak Tomáš Závorka raději puk podržel.

39:54
    Buly po pravici karlovarského brankáře.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky. Nejprve vyrovnal po parádní akci v přesilové hře David Hruška, ale pak vrátil vedení na stranu karlovarské Energie mladíček Michal Vachovec, který zamířil přesně mezi betony Matúše Kostúra. Třetí třetina začne přibližně v 20:05.

40:01

40:36
    Hosté dohrávají přesilovou hru a tlačí se před brankáře Závorku.

41:07
    Z pravé strany napřáhl Jaroslav Hafenrichter a orazítkoval tyč Závorkovo branky!

41:28
    Jiří Doležal (KVA) dostává dvě minuty za sekání.

41:50

42:31
    Od modré střílel Rýgl, ale jeho pokus byl zblokován.

43:23

44:12
    Mezi kruhy napřáhl Václav Skuhravý, ale trefil připraveného chomutovského brankáře.

44:52
    Hosté kombinovali v obranné třetině Energie, ale vážnější šanci si nevytvořili.

45:52
    Sám na Závorku postupoval Miroslav Zálešák, ale domácí brankář jeho střelu mezi betony chytá!

47:03
    Martin Zaťovič to zkoušel technickou střelou, ale hostující brankář se nenechal překvapit.

47:48
    Přečíslení dva na jednoho vyřešil střelou do karlovarského brankáře Štěpán Hřebejk.

48:30
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Václav Skuhravý dostává dvě minuty za hrubost a hostující Lukáš Pulpán dostává dvě minuty za hákování.

49:10
    Mezi kruhy napřáhl aktivní David Zucker, ale jeho pokus Kostúr vyráží.

50:29
    Jaromír Kverka (KVA) dostává dvě minuty za držení. K tomu ještě vysafoval karlovarský hráč osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.