Volný styl do 60 kg (muži) Asgarov (kon.) | Volný styl do 84 kg (muži) Šarifov (kon.)
Volný styl do 60 kg (muži)

Asgarov

Sobota 11.08.2012, 14:00Olympijské hry - Zápas
Sledujte:

S konstatováním, že novým olympijským vítězem se stává Toghrul Asgarov z Ázerbajdžánu, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z XXX. LOH v Londýně zase někdy na počtenou. (20:04:55)

Konečné pořadí:

1. Toghrul Asgarov (AZE)
    2. Besik Kuduchov (RUS)
    3. Coleman Scott (USA)
    3. Jogešvar Dutt (IND)

Toghrul Asgarov z Ázerjbadžánu se stává olympijským vítězem v zápase v kategorii do 60 kg volným stylem. Ve finále zdolává největšího favorita Kuduchova hladce za čtyři minuty výsledkem 3:0.

Asgarov si vytváří hned v úvodu druhé periody luxusní náskok a je opravdu velmi blízko zlaté medaili.

Asgarov zvládl první periodu lépe než favorizovaný Kuduchov.

Zanedlouho začne finálový duel mezi Asgarovem z Ázerbajdžánu a Kuduchovem z Ruska.

Jogešvar Dutt dokázal otočit souboj se zápasníkem Severní Koreje a domů do Indie si po výsledku 3:1 odveze bronzovou medaili.

Jogešvar Dutt si vytváří hned v jejím úvodu luxusní náskok a s tím už Ri nejspíše nic neudělá.

Druhá perioda patřila Duttovi, opatrný zápas se tak rozhodne až ve třetí části.

Severní Korea je blízko medaili, první periodu zvládl lépe Jong Myong Ri.

Na řadě je druhé utkání o bronz, v něm Jong Myong Ri ze Severní Koreje bude zápasit s Indem Duttem.

Coleman Scott rozhodující třetí periodu ovládl a po vítězství 3:1 nad Japoncem Jumotem se raduje ze zisku bronzové olympijské medaile!

Zatímco v první periodě byl úspěšnější Jumoto, ve druhé periodě vede Scott již 3:0.

Jako první budou o bronz zápasit Japonec Keniči Jumoto a Američan Coleman Scott.

O 3. místo (start 19:30):
    Keniči Jumoto (JPN) – Coleman Scott (USA)
    Jogešvar Dutt (IND) – Jong Myong Ri (PRK)

Finále (start 19:46):
    Toghrul Asgarov (AZE) – Besik Kuduchov (RUS)

Jogešvar Dutt z Indie poráží po velkém boji 3:1 také Íránce Esmaeilpoorjouybariho a postupuje do boje o bronz. V něm se střetne s Rim ze Severní Koreje.

Keniči Jumoto z Japonska se v souboji o bronz střetne s Američanem Scottem, v opravném kole poráží Němce Schleichera po čtyřech minutách zápasu.

Jogešvar Dutt poráží v opravném předkole Portorikánce Gomeze hladce 3:0, v dalším opravném kole se tak utká s Esmaeilpoorjouybarim z Íránu.

Další zápasy jsou na programu až od 18:45, finálový zápas mezi Asgarovem a Kuduchovem se uskuteční v 19:46!

Zápasy o bronz (start 18:45):

1. Franklin Matos Gomez (PUR) – Jogešvar Dutt (IND)
    2. Tim Schleicher (GER) – Keniči Jumoto (JPN)
    3. vítěz 1. utkání – Masoud Esmaeilpoorjouybari (IRI)
    4. vítěz 2. utkání – Coleman Scott (USA)
    5. vítěz 3. utkání – Jong Myong Ri (PRK)

Druhým finalistou je největší favorit na zisk zlata Rus Besik Kuduchov, ten poráží Ri ze Severní Koreje hladce 3:0. Oba finalisté tak jsou známi!

Toghrul Asgarov z Ázerbajdžánu pokračuje ve své suverénní jízdě a zdolává Scotta za pouhé čtyři minuty hladce 3:0! Ve finále se utká s Rim nebo Kuduchovem.

Semifinálové zápasy (start 16:30):

Coleman Scott (USA) – Toghrul Asgarov (AZE)
    Jong Myong Ri (PRK) – Besik Kuduchov (RUS)

Besik Kuduchov se stává posledním semifinalistou, když poráží Íránce Esmaeilpoorjouybariho 3:1.

Jong Myong Ri ze Severní Koreje poráží po dlouhém boji Egypťana Ibrahima a dostává se tím mezi čtyřku nejlepších.

Toghrul Asgarov právě zdolal Japonce Jumota po čtyřech minutách zápasu 3:0. V semifinále tak změří síly s Američanem Scottem.

Coleman Scott vstupuje do čtvrtfinále naprosto suverénně a vítězí málo vídaným výsledkem 5:0 nad Gruzíncem Zarkuou.

Čtvrtfinálová utkání (start 15:45):

Coleman Scott (USA) – Malchaz Zarkua (GRU)
    Keniči Jumoto (JPN) – Toghrul Asgarov (AZE)
    Hassan Ibrahim Madany Ibrahim (EGY) – Jong Myong Ri (PRK)
    Masoud Esmaeilpoorjouybari (IRI) – Besik Kuduchov (RUS)

Posledním postupujícím se stává největší favorit na zlato Rus Besik Kuduchov, ten zdolává Inda Dutta hladce 3:0.

Íránec Masoud Esmaeilpoorjouybari postupuje mezi osmičku nejlepších zápasníků v kategorii do 60 kg. Kazacha Žumagzyjeva poráží po velkém boji 3:1.

Jong Myong Ri ze Severní Koreje zdolává naprosto suverénně Tarashe z Austrálie za čtyři minuty zápasu 3:0.

Hassan Ibrahim Madany Ibrahim z Egyptu svedl s Francouzem Paisem asi nejvyrovnanější souboj dnešního dne. Nakonec se z postupu raduje Afričan.

Toghrul Asgarov zdolává po velkém boji Němce Schleichera 3:1 a ve čtvrtfinále se střetne s Japoncem Jumotem.

Keniči Jumoto z Japonska se raduje z postupu po vítězství 3:1 nad Kubáncem Bonnem. Ve čtvrtfinále se utká s Asgarovem nebo Schleicherem.

Gruzínec Malchaz Zarkua postupuje mezi osmičku nejlepších po hladkém vítězství 3:0 nad Ukrajincem Fjedoryšinem.

Kategorie do 60 kg zná prvního čtvrtfinalistu. Je jím Američan Coleman Scott, když zdolal Sungchula z Jižní Koreje za čtyři minuty 3:0.

Osmifinálová utkání (start 14:27):

Lee Seungchul (KOR) – Coleman Scott (USA)
    Malchaz Zarkua (GRU) – Vasyl Fjedoryšin (UKR)
    Yowlys Rodriguez Bonne (CUB) – Keniči Jumoto (JPN)
    Toghrul Asgarov (AZE) – Tim Schleicher (GER)
    Hassan Ibrahim Madany Ibrahim (EGY) – Didier Pais (FRA)
    Farzad Tarash (AUS) – Jong Myong Ri (PRK)
    Dauren Žumagzyjev (KAZ) – Masoud Esmaeilpoorjouybari (IRI)
    Jogešvar Dutt (IND) – Besik Kuduchov (RUS)

V kategorii do 60 kg známe také celou šestnáctku osmifinalistů. Tu doplňuje Besik Kuduchov z Ruska, když zdolává Gomeze z Portorika 3:1.

Jogešvar Dutt z Indie otáčí zápas a poráží po velkém boji Bulhara Guideu 3:1.

Masoud Esmaeilpoorjouybari je prvním postupujícím, svého mexického soka zdolal za čtyři minuty hladce 3:1.

Kvalifikační utkání právě začaly, jako první se představí Masoud Esmaeilpoorjouybari z Íránu a Guillermo Torres Cervantes z Mexika.

Nejprve přijdou na řadu tři kvalifikační zápasy:

Masoud Esmaeilpoorjouybari (IRI) – Guillermo Torres Cervantes (MEX)
    Anatolij Ilarionovič Guidea (BUL) – Jogešvar Dutt (IND)
    Franklin Matos Gomez (PUR) – Besik Kuduchov (RUS)

Velkým favoritem na zisk nejcennějšího kovu je Besik Kuduchov z Ruska. Ovšem i jeho kvalifikační soupeř Franklin Matos Gomez je považován za jednoho z favoritů. Je ovšem jisté, že ve finále se oba zápasníci nepotkají.

Přeji příjemnou sobotu, dnes nás čekají v zápase hned tři mužské kategorie ve volném stylu. Jednou z nich je i váhová kategorie do 60 kg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:00.