Chůze 50 km (muži) | Kirdjapkin (kon.) | | | Chůze 20 km (ženy) | Lašmanovová (kon.) |
Výška - Finále (ženy) | Čičerovová (kon.) | | | Oštěp - Finále (muži) | (kon.) |
5000 m - Finále (muži) | Farah (kon.) | | | 800 m - Finále (ženy) | Savinovová (kon.) |
4x400 m - Finále (ženy) | USA (kon.) | | | 4x100 m - Finále (muži) | Jamajka (kon.) |
K1, 200 m - Finále (muži) | McKeever (kon.) | | | C1, 200 m - Finále (muži) | Čeban (kon.) |
K1, 200 m - Finále (ženy) | Carringtonová (kon.) | | | K2, 200 m - Finále (muži) | Postrigaj - Djačenko (kon.) |
Závod mužů | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - Finále (muži) | Cou Š'-ming (kon.) |
Do 56 kg - Finále (muži) | Campbell (kon.) | | | Do 64 kg - Finále (muži) | Iglesias Sotolongo (kon.) |
Do 75 kg - Finále (muži) | Murata (kon.) | | | Do 91 kg - Finále (muži) | Usyk (kon.) |
Individuální závod - Finále (ženy) | (kon.) |
Závody žen | Španělsko (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále | Kanajevová (kon.) |
10m věž jednotlivci - semifinále (muži) | (kon.) | | | 10m věž jednotlivci - Finále (muži) | Boudia (kon.) |
Nad 67 kg (ženy) | Mandičová (kon.) | | | Nad 80 kg (muži) | Molfetta (kon.) |
Volný styl do 60 kg (muži) | Asgarov (kon.) | | | Volný styl do 84 kg (muži) | Šarifov (kon.) |
Volný styl do 120 kg (muži) | Tajmazov (kon.) |
Jihoafrická republika - Indie | 3:2 (kon.) | | | Španělsko - Belgie | 2:5 (kon.) |
Austrálie - Velká Británie | 3:1 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (kon.) |
konec
Výška - Finále (ženy)
Čičerovová
Václav Soukup
Statistiky
Startovní listina
Svetlana Radzivilová (UZB)
Svetlana Školinová (RUS)
Ruth Beitiaová (ESP)
Anna Čičerovová (RUS)
Emma Greenová Tregaroová (SWE)
Melanie Melfortová (FRA)
Tia Hellebautová (BEL)
Chaunté Loweová (USA)
Burcu Ayhanová (TUR)
Irina Gordějevová (RUS)
Brigetta Barrettová (USA)
Airiné Palšytéová (LTU)
Světový rekord:
Kostadinovová Stefka (BUL) 2.09m
Olympijský rekord:
Slesarenková Jelena (RUS) 2.06m.
Startovní listina
Svetlana Radzivilová (UZB)
Svetlana Školinová (RUS)
Ruth Beitiaová (ESP)
Anna Čičerovová (RUS)
Emma Greenová Tregaroová (SWE)
Melanie Melfortová (FRA)
Tia Hellebautová (BEL)
Chaunté Loweová (USA)
Burcu Ayhanová (TUR)
Irina Gordějevová (RUS)
Brigetta Barrettová (USA)
Airiné Palšytéová (LTU)
Světový rekord:
Kostadinovová Stefka (BUL) 2.09m
Olympijský rekord:
Slesarenková Jelena (RUS) 2.06m.
1. Anna Čičerovová (RUS)
2. Brigetta Barrettová (USA)
3. Svetlana Školinová (RUS)
4. Ruth Beitiaová (ESP)
5. Tia Hellebautová (BEL)
6.Chaunté Loweová (USA)
7. Svetlana Radzivilová (UZB)
8. Emma Greenová Tregaroová (SWE)
9. Melanie Melfortová (FRA)
10. Irina Gordějevová (RUS)
11. Airiné Palšytéová (LTU)
12. Burcu Ayhanová (TUR)
Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou! (21:39:36)
Svetlana Radzivilová (UZB)
Svetlana Školinová (RUS)
Ruth Beitiaová (ESP)
Anna Čičerovová (RUS)
Emma Greenová Tregaroová (SWE)
Melanie Melfortová (FRA)
Tia Hellebautová (BEL)
Chaunté Loweová (USA)
Burcu Ayhanová (TUR)
Irina Gordějevová (RUS)
Brigetta Barrettová (USA)
Airiné Palšytéová (LTU)
Světový rekord:
Kostadinovová Stefka (BUL) 2.09m
Olympijský rekord:
Slesarenková Jelena (RUS) 2.06m.