Martin – Orange 20 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – High1 3:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 9:2 (kon.) | Kladno – Písek 7:1 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:6 (po s.n.)
Šumperk – Hr. Králové 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 2:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
High1
Čtvrtek 16.08.2012, 17:30Přípravné zápasy

Mladá Boleslav vítězí nad jihokorejským týmem High1 a to poměrně suverénní formou. Přejeme příjemný zbytek večera a zase někdy nashledanou. (19:35:06)

60:00

58:54
    Zdá se, že závěr zápasu už nic dramatického nepřinese...

57:57
    Jaroslav Kasík dostává 2 minuty za vražení.

57:26
    Na Pabišku doslova zívala prázdná brána, finální dorážce ale zabránila hokejka ležícího Shinila.

56:05
    Dva hráči hostujícího týmu jeli proti jedinému Chaloupkovi, jejich akci ale zastavil ofsajd. High1 se hodně zlobí.

55:34
    Jiránek se teď rval doslova o každý centimetr, ale brankář Mitsuak byl rychlejší.

54:40
    Středočechům ty přesilovky opravdu váznou. Jen prosviští útočným pásmem a už hned jsou z něj zas venku.

54:09
    Další vyloučení na straně Korejců, tentokrát je to Kim Fun Jun - 2 minuty, sekání.

53:54

51:54
    Kim Hyuk dostává 2 minuty za vražení.

52:00
    Boleslavští mají výhodu, jeden z hostů fauloval...

50:09
    Hokejová krása se nám pomalu ale jistě vytrácí...

48:56
    Kasík od modré netrefil přesně!

48:08
    Boleslavští kombinují v útočném pásmu, nic převratného to ale pro branku soupeře momentálně neznamená.

45:20
    Kwan Taean to myslel dobře, ale Will včas sklapl betony.

44:48
    Barney se očividně pokoušel rozpoutat strkanici, rozhodčí ale chumel hráčů rychle rozhání.

44:18
    Boleslavský brankář si po delší době sáhl na puk, nebylo to ale nic vyloženě nebezpečného.

43:16
    Hosté se pokouší rozjet akci směrem k Willovi, ale rychle puk ztrácejí.

43:00
    Pešut zkoušel protlačit puk před brankoviště, ale neuspěl.

41:41

40:51
    Přesilovka Bruslařům ani tentokrát nejde...

40:01

Druhé dějství mnoho svěžího větru nepřineslo, i když zajímavé zpestření určitě představuje snížení ze strany hostujícího týmu. Uvidíme, k jakým případným zvratům třeba ještě dojde.

Další třetina začne přibližně v 19:04.

40:00

39:41
    V závěru druhého dějství je ještě vyloučen Oh Hynnho - 2 minuty za zdržování hry.

38:17
    Tým High1 právě vstřelil branku!
    A hostující celek snižuje! Proti dorážce AHN HYUN WONA neměl Will mnoho šancí, už se prostě nestačil přemístit. Asistence: Ishioka Bin, Kim You Won.

35:00
    Michala Valenta střídá Roman Will.

37:58
    Tempo hry nám poněkud opadá...

36:52
    Jaroslav Kasík dostává 2 minuty za podražení. Přesilovka pro hosty.

36:16
    Koudelka na Mitsuaka dlouho dotíral a korejskému brankáři dělal skákající kotouč velké potíže.

34:17
    Jiří Rys (MBL) a Seo Shinil (HIG) fasují oba 2 minuty za hrubost.

34:05
    Domácí to zkouší ze všech úhlů, další gól se jim ale nedaří přidat.

32:05
    Ahn Hyun Won si dobře vyšlápnul na Valenta, ten se však položil podél tyčky a snížení nepřipustil.

30:46
    Frolík v pádu odpálil puk do brankoviště, nikdo ale na jeho snahu nenavázal.

30:35

29:23

28:35
    Michael Swift nerozdýchal situaci v rohu a vzápětí se pustil i do rozhodčího - a odporoučel se do kabiny! Nejprve dostal 2 minuty za hákování, následoval desetiminutový osobní trest a pak dokonce osobní trest do konce utkání.

27:57
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Obránce PETR CHALOUPKA zamířil na modré čáře natolik přesně, že si puk našel cestu až za záda korejského brankáře. Asistence: Tomáš Jiránek.

27:28
    Ishioka Bin připravuje své spoluhráče o početní výhodu - 2 minuty, vysoká hůl.

27:23
    Belay se sice vrátil na led, na trestné ho ale vystřídá Loskot. Tentokrát jsou to 2 minuty za podražení.

26:08
    Valent zalehl kotouč a přerušil tak hru.

25:16
    Martin Belay si jde nedobrovolně odpočinout na trestnou lavici za hákování. Jihokorejci mají šanci na snížení, první přesilovka v jejich podání rozhodně nebyla špatná.

23:30
    Domácí se nakonec prosazují v klasické početní výhodě, Mitsuak se už nestačil přemístit proti střele TOMÁŠE JIRÁNKA. Asistence: Petr Kafka.

22:56
    Oh Hynnho zachránil situaci a znemožnil jednomu z Boleslavských dorazit puk do prázdné sítě. Hosté jsou ve čtyřech.

22:14
    Lee You Won dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté jdou na 26 sekund do tří.

21:30
    Boleslavští zkouší hlavně střílet od modré a následně dorážet, ale nikam to zatím nevede.

20:40
    Kim You Jun dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

20:25
    Nouza pálil zpoza hráče, Mitsuak vyráží do rohu!

20:01

Boleslavští mají více ze hry, podstatně delší dobu stráví na puku a jsou dravější. Na druhou stranu Jihokorejci se prezentují houževnatostí. Že prohrávají jen o jeden gól ale není tak úplně jejich zásluha, Bruslaři jsou poměrně nepřesní.

Další třetina začne přibližně v 18:15.

20:00

19:22
    Jiránek nastřelil horní tyčku!

18:43

17:58
    Přesilovka Mladé Boleslavi je hrůza a utrpení. Kasík to teď zkusil od modré, ale gólman měl dobrý výhled.

16:43
    Bryan Young dostává 2 minuty za vražení.

16:04
    Proti střele Donghwana vytáhl Valent zákrok lapačkou.

15:14
    High1 se už zase marně snaží dostat na puk.

13:56
    Chaloupka na ledě.

13:52
    Pabiška poslal zpoza branky pěknou přihrávku na Pavlů, ten netrefil.

13:17
    Belay se na modré docela nadřel, ale nakonec puk z vlastního pásma dostal.

12:21
    Pozor, dámy a pánové, tohle vůbec není špatná přesilovka! High1 si teď před Valentem vyměnil několik slušných přihrávek a ve finále se boleslavský brankář docela zapotil.

11:56
    Přesilovku si zahrají také hosté, na 2 minuty je vyloučen Petr Chaloupka.

10:08
    Na střelu Nouzy korejský gólman vůbec neviděl, zasáhl spíš instinktivně.

09:42
    Kasíkovu dělovku od modré vychytal Mitsuak bez větších obtíží.

09:21
    Domácí mají jasnou převahu, ale zatím nemíří příliš přesně.

08:16
    Jiří Rys korejského brankáře střelou zápěstím nepřekvapil.

06:36
    Hráči týmu High1 se zdárně ubránili oslabení.

05:59
    Koudelka poslal Nouzovi puk na nepřesně, jinak šli boleslavští hráči dva na jednoho.

05:30
    Domácím se v přesilovce moc nedaří, teď je zpátky před Valenta posílá zakázané uvolnění.

04:26
    Kwan Taean dostává 2 minuty za podražení.

03:54
    Scott Barney teď nepříjemně potrápil svého bývalého spoluhráče Michala Valenta - v samostatném úniku se jej snažil překvapit střelou k tyčce.

02:33
    Tohle byla jen otázka času, Bruslaři si na ledě dělají, co chtějí. JAKUB FROLÍK teď v pádu dorazil kotouč za bezmocného Mitsuaka. Asistence: Petr Chaloupka

01:30
    Lenc se snažil prostrčit kotouč na Loskota, ten jej nezasáhl.

00:59
    Donghwan laboroval s pukem na útočné modré, nakonec o něj přišel.

00:22
    Pabiška s Nouzu si vyměnili puk, načež Nouza vypálil. Boleslavští začínají zostra.

00:01

Dobrý podvečer z mladoboleslavské ŠKO-ENERGO Arény, kde je dnes na programu vůbec první přípravné utkání Bruslařů na vlastním ledě.

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) - Šmach, Kasík, Jindra, Chaloupka, Pavlů, Kulich, Kůrka - Nouza, Koudelka, Pabiška, Jiránek, Pešut, Kafka, Rys, Loskot, Demel, Koudela, Belay, Frolík

High1: Sunki (Mitsuak) - Donghwan, Barney, Swift, Young, Hyuk, Bin, Y. Jun, Y. Won, Ryuchi, Hynnho, H. Won, Shinil, Taean, You, S. Jun, F. Jun, Sik, Mok,, Jeawok, Bin, Junil

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 3. Frolík (Chaloupka), 24. Jiránek (Kafka), 28. Chaloupka (Jiránek) - 39. Won (Bin, Y. Jun)

High1: Mitsuak (Sunki) - Donghwan, Barney, Swift, Young, Hyuk, Bin, Y. Jun, Y. Won, Ryuchi, Hynnho, H. Won, Shinil, Taean, You, S. Jun, F. Jun, Sik, Mok,, Jeawok, Bin, Junil