SK Slavia Praha
5:0 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
Čtvrtek 23.08.2012, 17:30 • Stadion Eden • Gambrinus liga

Máme za sebou utkání, které skončilo demolicí fotbalové Zbrojovky Brno. Hosté na svého soupeře dnes nestačili a na hřišti v pražském Edenu podlehli Slavii vysoko 5:0. (19:28:36)

90+5
    Poslední střídání. Odešel Škoda a nastupuje Hurka.

90+4
    Domácí střídají: Odešel Kisel a nastupuje Tomáš Frejlach.

90+3
    Žlutou kartu dostali za lehkou vzájemnou potyčku Fall a Škoda.

90+3
    Slavia právě vstřelila branku!
    Demolice hostů pokračuje, když si na přihrávku před bránu naběhl KAROL KISEL a z bezprostřední blízkosti zvýšil na 5:0.

90+2
    Parádní střelu směrem k Doležalovi vyslal Petrák. Hostující gólman musel zpod břevna vyškrabávat na roh.

90+1
    Druhý poločas se bude především kvůli dlouhému ošetřování Čontofalského nastavovat o šest minut!

90+1
    Domácí střídají. Odešel Tusjak a nastupuje Čonka.

90
    Další gól mohl přidat Kisel, z hranice vápna ale mířil nad bránu.

89
    Po rohu Karola Kisela se míč snesl až na hlavu MARTINA LATKY, který pohodlně zvyšuje na 4:0 pro domácí!

87
    Po střele domácího Tusjaka budou sešívaní zahrávat rohový kop. Kiselovi se moc nechce zahrávat roh pod kotlem hostů.

86
    Zápas sleduje 6163 diváků.

85
    Domácí v pohodě drží balon na polovině soupeře a nepřipouštějí hosty k tomu, aby si vytvořili závěrečný tlak.

84
    Nyní mají možnost kopat rohový kop i domácí. Centr do vápna ale nebyl nebezpečný ani pro Doležalovu bránu.

83
    Následná standardka nebyla pro domácí nijak nebezpečná.

82
    Švancara nyní málem zavařil Čontofalskému. Nakonec je z toho ale jen roh pro Zbrojovku.

80
    Deset minut před koncem hosté střídají. Odešel Zavadil, nastupuje Lamine Fall.

Petr Bílek

Branky: 8. Škoda (Tusjak), 19. Kisel (Škoda), 69. Zmrhal (Vošahlík), 89. Latka (Kisel), 90+3. Kisel (Zmrhal)

Karty:   90+3. Škoda (SLA) – 45+2. Pašek (BNO), 61. Lutonský (BNO), 90+3. Fall (BNO)

SK Slavia Praha: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Juhar - Vošahlík, Petrák, Kisel, Zmrhal, Tusjak - Škoda
    FC Zbrojovka Brno: Doležal I. - Pašek, Buchta, Pernica, Husár - Mezlík, Zavadil, Křeček, Lutonský - Jurdík, Švancara

Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Štěrba