Machačkala – Alkmaar 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – APOEL 1:1 (kon.) | Tromsø – Partizan Bělehrad 3:2 (kon.)
Ekranas – FCSB 0:2 (kon.) | Liberec – Dněpropetrovsk 2:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Marseille 1:2 (kon.)
Molde – Heerenveen 2:0 (kon.) | Legia – Rosenborg 1:1 (kon.) | AIK Stockholm – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
Atromitos – Newcastle 1:1 (kon.) | Luzern – Genk 2:1 (kon.) | Dinamo Bukurešť – Met. Charkov 0:2 (kon.)
Bursaspor – Twente 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Fehérvár 0:0 (kon.) | Dudelange – Hapoel Tel Aviv 1:3 (kon.)
Feyenoord – Sparta 2:2 (kon.) | Midtjylland – Young Boys 0:3 (kon.) | Lokeren – Plzeň 2:1 (kon.)
Debrecín – Club Bruggy 0:3 (kon.) | Hearts – Liverpool 0:1 (kon.) | Śląsk – Hannover 3:5 (kon.)
Motherwell – Levante 0:2 (kon.) | Vaslui – Inter 0:2 (kon.) | CZ Bělehrad – Bordeaux 0:0 (kon.)
Horsens – Sporting 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Helsinki 6:0 (kon.) | Mura – Lazio 0:2 (kon.)
Marítimo – Dila Gori 1:0 (kon.) | Zeta – Eindhoven 0:5 (kon.)
Atromitos Atény
1:1 (1:1)
Newcastle United
Čtvrtek 23.08.2012, 19:00 • Peristeri, Atény • Evropská liga (předkola)

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (20:53:24)

První utkání 4 .předkola Evropské ligy mezi domácím Atromitosem Atény a Newcastlem United skončil nerozhodně 1:1, když ve 23. minutě skóre otevřel Denis Epstein, v nastavení druhého poločasu ale vyrovnal z přímého kopu Ryan Taylor a větší šance na postup do základní skupiny má anglický celek.

90+3
    Utkání už se pouze dohrává, oba celky čekají na závěrečný hvizd.

90+2
    Následuje sedmý rohový kop hostů v dnešním utkání.

90+1
    Campbell se cal do pokutového území, tam mu ale míč ustřelil od nohy dobře se vrátivší Epstein.

90
    Sudí Yefet nastaví v dnešním utkání 3 minuty.

89
    Další ošetření jednoho z domácích hráčů.

88
    Obertan sice utekl všem svým soupeřům, jeho centr ale nikoho nenašel.

87
    Rohový kop hostů.

86
    Posledn ístřídání domácích, odešel Giannoulis, nahradil ho Thannasis Karagounis.

85
    Hosté rozjíždí další útočnou akci.

83
    Už se znovu hraje, v poslední době je ale hra velmi kouskovaná.

82
    Na hřišti je ošetřován jeden z domácích fotbalistů, hráči tak dostali prostor pro občerstvení.