Banská Bystrica – Žilina 2:0 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Most 4:2 (kon.)
Piešťany – SHK Hodonín 8:1 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 4:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 4:0 (kon.) | Havířov – Toruń 7:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 6:3 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 8:3 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:2 (kon.)
Přerov – Prostějov 6:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
HC Most
Úterý 28.08.2012, 17:59 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše, těším se na shledanou například zítra u fotbalového online přenosu FK Ústí nad Labem - FK Baník Most. Zdeněk Kamínek ml. (20:05:31)

Branky a nahrávky: 15. Sýkora (Tůma, Sklenička), 23. Čermák (Tůma, Sýkora), 34. Matai (Hess), 38. Tůma (Daniel Boháč, Čermák) - 12. Bojer (Zavřel), 36. Hranáč (Bojer).
    Rozhodčí: Martin Novák - Loskot, M. Biedermann.
    Vyloučení: 5:6.
    Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.
    Diváci: 290.
    Průběh utkání: 0:1, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.
    Zakázaná uvolnění: 3:3.
    Ofsajdy: 1:1.
    Vyhraná vhazování: 36:22 (18:7, 10:9, 8:6).

Z počátku vůbec nebylo jisté, zda se utkání začne hrát. Přibližně v 16:45 hod. vypadl na zimním stadioně elektrický proud a na ledové ploše to vypadalo jako v nějaké počítačové hře. Důvodem posunu začátku zápasu byl požár trafostanice. Na místo dorazili hasiči, hlídka policie a i zásahové vozidlo ČEZ. Strojníci nakonec potvrdili, že duel začne, i když se zpožděním. Zápas začal o 29 minut později, tj. v 17:59 hod. Slovan nakonec v odvětě udolal Most poměrem 4:2.

60:00

59:40
    Zápas se dohrává v útočné třetině Lvů.

59:00
    Zdá se, že je rozhodnuto. Zdeněk Tauš (MST) pohřbil naděje hostů, když je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 5:6.

58:11
    Lvi mají stále puk na svých holích.

56:30
    Slovan kombinuje ve středním pásmu a brání výsledek.

55:37
    Domácí v plném počtu, Most byl téměř neškodný.

55:10
    Teč Tauše končí v moci ústeckého gólmana.

54:44
    Žlutomodří ve čtyřech.

54:35
    Hranáčův pokus Orct vyráží k levému mantinelu.

54:20
    Most ještě v přesilovce nevystřelil.

53:37
    Zbyněk Sklenička (UNL) vyfasoval menší trest za nedovolené bránění, Lvi se tak budou muset bránit ve třech více než minutu.

Vyloučení celkem v zápase: 5:5.

53:37
    Most bude hrát dvojnásobnou přesilovku po dobu 67 sekund!

52:44
    Jedna z posledních šancí mosteckého týmu na vyrovnání. Lukáš Handlovský (UNL) si musí jít odsedět dvouminutový trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

52:04
    Rod z leže vystřelil do výstroje Volkeho.

51:20
    K vidění ve třetí třetině není zrovna atraktivní hokej. Klíma při zpracování kotouče ve středním pásmu uklouzl, Grin mu tak puk dovoleným způsobem touš ukradl.

50:40
    Slovan okupuje útočné pásmo, defenziva hostů v pozoru.

Dnešní utkání sleduje 290 diváků, což je nejnižší návštěva ústeckého zimního stadionu v letošní přípravě!

Zdeněk Kamínek ml.

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - Grin, Sklenička, Vl. Brož, Vobořil, L. Poživil, Motejlek, P. Hořava, Holomek - Matai, Rod, Handlovský - Belluš, Hess, Jonáš - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák - Kloz, Daniel Boháč, Laš. Trenéři: Jaromír Šindel, Jiří Mička, Tomáš Mareš.
    HC Most: Volke (Kundert) - Hranáč, Přindiš, K. Charousek, Tomeček, Hora, Havelka, Čechura - Tauš, Slavíček, Klíma - Výrut, J. Divíšek, Nedrda - Zavřel, Bojer, Nevyhoštěný - Vaněk, Hudák, Skvortsov - Adámek. Trenéři: Václav Baďouček, Kamil Kašťák.

Rozhodčí: Martin Novák - Loskot, M. Biedermann