Jeremy Chardy
0
4 4 4
sk Sobota 01.09.2012, 19:00US Open - muži - US Open (tvrdý povrch)

Marin Kližan, rodák z Bratislavy sa predvádza na tomto turnaji vo veľmi skvelej forme. Mnohokrát priniesol divákov do varu svojimi skvelými údermi aj v tomto zápase. Výhra trikrát 6:4 mu zabezpečila postup medzi najlepších 16. V osemfinále vyzve na duel Chorváta Marina Čiliča.

Je to tam! Martin Kližan zaklincoval toto stretnutie nechytateľnou delovkou a znova raz prekvapil celý svet! Martin si zahrá v osemfinále!

40-40
    Skvele, Chardy sa nechal uniesť, return z jeho rakety bol až príliš razantný!

15-40
    Nervy lomcujú snáď každým, kto tento zápas sleduje...Maťo pokazil túto výmenu, lopta skončila v oute, sú tu dva brejky...

5:3
    Martin Kližan si udržal svoj servis a pomaly, ale iste mieri do 4. kola!

30-0
    Videli sme šieste eso!

4:3
    Kližan získava súperove podanie! Chardy sa dopustil ďalšej nevynútenej chyby, keď prepálil forhend.

40-30
    Krásny víťazný forhend nám predviedol Kližan, je tu brejk!

3:3
    Ďalší Chardyho forhend skončil ďaleko za čiarou.

2:3
    Počuli sme hlasné "Pome" , Chardy kazí, Kližanovi sa podarilo získať späť stratené podanie.

40-15
    Paráda! Rám rakety hral znovu svoju rolu, Chardy loptu absolútne netrafil, máme tu dva rebrejky!

30-15
    A znovu! Druhá dvojchyba v rade!

1:3
    Kližan v tejto výmene pokazil ľahké lopty, ktoré ho stáli podanie...

30-40
    Francúz Chardy má brejkbal, po zbytočnej chybe Slováka.

1:1
    Aj teraz ukončuje fiftín úspešný krížny úder.

0:1
    Nuž, tentoraz sa servis preukázal ako silná zbraň, eso!

6:4
    Krásnym krížnym forhendom Kližan ukončil tento set, paráda! Tento set trval 70 minút.

40-15
    Podanie von z dvorca, máme tu ďalšie dva setbaly!

40-30
    Return od Kližana mal potrebnú razanciu, Kližan má setbal!

40-30
    Eso číslo tri!

15-15
    Eso, podanie von z dvorca chytateľné nebolo...

4:2
    Krása, servis von z dvorca a potom nechytateľný forhend po lajne...

15-40
    V tejto chvíli smrtiaci forhend udrel tak, ako sme zvyknutí.

1:0
    Ten druhý už áno, opäť mu k tomu pomohla sieť, ktorá zapríčinila dvojchybu!

40-0
    Chardy loptičku vôbec netrafil, hneď na úvod setu má Kližan až tri brejkbaly!

6:4
    Eso z druhého podania, Chardy úplne rezignoval. Maťo získava prvú sadu za 46 minút, paráda!

40-15
    Nádherne pripravený útok Slováka, rozbehal súpera, ktorý sa napokon dopustil chyby, sú tu dva setbaly!

30-0
    Už len dve loptičky!

5:4
    Aj tentoraz sieťka priala Slovákovi, ktorý zakončil výmenu nádherným obhodením a využil tak brejk. Maťo bude podávať na zisk setu!

A-40
    Neuveriteľné, štvrtý brejkbal po chybe Chardyho, lopta je v siti!

A-40
    Parádne, na svete je tretí brejkbal. Sieťka hrala so Slovákom!

A-40
    Kližan dostáva lacno šancu na reparát, dvojchyba, brejkbal číslo dva!

40-30
    Kližanovi sa z čista-jasna naskytla obrovská šanca, má brejkbal po ďalšom pokazenom forhende.

15-30
    Krása! Aj z Kližanovej rakety vyšiel nádherný return.

3:3
    Forhend z pravej strany bol až príliš dlhý na to, aby Chardy získal bod, hra pre Kližana...

A-40
    Dvojchyba! Kližan má na rakete prvý brejk v tomto zápase, skús ho využiť Maťo!

40-40
    Kližan si teraz krásne pripravil útok, ktorý zakončil ešte krajším , náročným volejom. Brejkbaly sú odvrátené!

15-40
    Tesný out! Pokazený úder z forhendovej strany prináša Francúzovi dva brejkbaly!

1:2
    Tretia čistá hra! Ani jeden z tenistov zatiaľ nezískal žiadny bod pri súperovom podaní.