Hamburg Freezers
5:4 (3:1, 1:1, 0:2)
Eisbären Berlín
Neděle 02.09.2012, 14:30European Trophy

Hamburg si dnes sice nechal uniknout plný bodový zisk, přesto ale dokázal dotáhnout dnešní utkání do vítězného konce a připisuje si tak ve dvou dnech druhý skalp německého mistra.

Přejeme hezký zbytek večera. (17:09:53)

70:00
    Hamburg Freezers právě vstřelil branku!
    Rozhodující trestné střílení proměnil MATT PETTINGER.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a budeme tak svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Garrett Festerling minul.

64:55
    5 sekund před koncem prodloužení bylo nařízeno trestné střílení pro domácí!

64:02
    Hamburg přežil oslabení a je v plném počtu.

62:02
    V prodloužení domácí oslabuje vyloučení Garretta Festerlinga za hákování.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo smazat dvougólové manko a stav po třetí třetině je tak 4:4.

60:00

59:37
    Necelou půl minutu před koncem třetí třetiny se ještě nechává vyloučit André Rankel za napadení.

57:52

55:52
    Domácí Christoph Schubert dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

52:05
    Eisbären právě vstřelil branku!
    Hosté to dokázali! Vyrovnávací gól dvá JENS BAXMANN. Asistence: Mads Christensen

45:26

43:26
    A také hosté se prosazují při vlastním oslabení! Střelcem branky je ANDRÉ RANKEL a domácí tak už vedou pouze o jednu branku. Asistence: Tyson Mulock.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 3. Schubert (Reid, Bettauer), 13. Schubert (Oppenheimer, Bettauer), 16. Köppchen, 24. Flaake (Wolf, Festerling), 70. Pettinger - 12. Katic (Bielke), 37. Christensen (Ziegler), 44. Rankel (Mulock), 53. Baxmann (Christensen)

Hamburg Freezers: Kotschnew (Treutle) - Schubert, Bettauer, Schmidt, Nielsen, Andrä, Köppchen, Möchel, Roy - Wolf, Festerling, Flaake - Jakobsen, Aubin, Oppenheimer - Pettinger, Dolak, Krämmer - Murphy, Reid.
    Eisbären Berlín: Elwing (Zepp) - Sharrow, Baxmann, Katic, Hördler, Supis, Haase - Tallackson, Talbot, Bielke - Mulock, Christensen, Rankel - Mulock, Foy, Arniel - Faber.