Bartoliová – Kvitová 2:1 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Williamsová 0:2 (kon.)
1 6 6
Petra Kvitová
1
6 2 0
Pondělí 03.09.2012, 00:50 • Grandstand, USTA Billie Jean King National Tennis Center, New York City - Queens • US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

6:0
    Hned ten první je využit, Kvitová opět poslala míček za základní čáru a její pouť US Open končí!

40-15
    Kvitová poslala forehand do autu a Bartoliová má dva mečboly!

5:0
    To je zlý sen a to přísahám, že ještě nespím! Nicméně to vypadá, že za chvíli spát půjdeme všichni. Bartoliové byla opět nakloněna páska a Kvitová tak prohrává i své třetí podání ve třetí sadě.

40-15
    Bartoliová znovu propálila Kvitovou a má brejkbol na devastujících 5:0!

3:0
    Vynikající return Bartoliové znamená druhé ztracení podání Kvitové!

40-0
    Skvělý return Bartoliové, který snad nikdo nečekal a tři další brejkboly pro Francouzku!

15-40
    Vynikající return a následná hra od Kvitové znamenají dva brejkboly!

1:0
    Kvitová ji ale bohužel napodobila a hned na úvod třetího setu ztrácí své podání!

40-0
    A další! To už je opravdu velký problém.

6:2
    Další return Kvitové končí mimo hrací plochu a o vítězce tohoto utkání tak rozhodne třetí sada.

40-0
    Další aut z rakety Kvitové a tři setboly pro Bartoliovou!

5:2
    Další nesmrtelný return z produkce Bartoliové a zmar Kvitové!

40-0
    Příliš dlouhý backhand Kvitové a začíná to být zlé!

4:2
    Skvělá hra forehandem nakonec Kvitovou vrátila do hry!

0-40
    Bartoliové po jejím druhém podání nadělal problémy return Kvitové a jsou tu tři brejkboly pro českou tenistku!

4:1
    To je velká křeč ze strany české tenistky! Podruhé ve druhé sadě ztrácí servis.

A-40
    Kvitové mírně podjely nohy a Bartoliová toho využila k dalšímu brejkbolu!

40-30
    Zajímavou výměnu končí Bartoliová nečekaným winnerem!

2:1
    Bohužel. Kvitová dala do výměny opravdu všechno, nakonec ji ale zradila páska.

40-30
    Jenomže je tu další aut z rakety Kvitové a brejkbol pro Bartoliovou!

1:6
    Bartoliová posílá míček do autu a Petra Kvitová tak po jednatřiceti minutách vítězí v prvním setu!

15-40
    Výborný vítězný míček od základní čáry a dva setboly pro Kvitovou!

A-40
    Bartoliová se dostala ke křižnému backhandu a bere si druhý brejkbol v zápase!

40-30
    Kvitová sice předvedla další dobré podání, pak ale zaváhala na síti a Bartoliová toho nemilosrdně využila útokem do odkryté části kurtu.

1:4
    Výborně připravený útok Kvitové znamená to, že si česká tenistka bere ztracené podání zpět!

15-40
    Dvojchyba Bartoliové a třetí brejkbol Kvitové v utkání! Předchozí dva byly využity.

1:3
    Kvitová bohužel opět přetáhla svůj úder a Bartoliová si bere jedno podání zpět.

A-40
    Kvitová měla nabito na vítězný forehand, napnula ale pásku a Bartoliová si bere první brejkbol v utkání!

0:3
    Přesný úder Kvitové na základní čáru muselo potvrdit až jestřábí oko, na druhém ztraceném podání Bartoliové to ale nic nemění!

30-40
    Return Kvitové opět nadělal Bartoliové potíže, je tu druhý brejkbol pro Kvitovou v zápase!