Sokol Písek
17:35 (11:12)
Iuventa Michalovce
Středa 05.09.2012, 19:00Interliga ženy

Je za námi předehrávka třetího kola, ve které uspěla Iuventa Michalovce a odváží si z Písku dva body, za výhru 35:17. Písek živil naději do třicáté minuty. Druhý poločas byl však jednoznačnou záležitostí a Michalovce v této části hry zaznamenaly třiadvacet branek. To je vše, přeji hezký večer. (17:35) (20:22:12)

60
    Konec zápasu. (17:35) (17:34)

60
    Probíhá poslední minuta druhé půle. (17:35) (17:34)

59
    Kovaličková šla sama na bránu a bez potíží dala gól. (17:35) (17:34)

59
    Stojarová předvedla dobrý zákrok, když vyrazila další střelu Iuventy. (17:34) (17:34)

58
    Rusfelová zamířila v pádu pod břevno. (17:34) (17:34)

58
    Písecká brankářka musí lovit další míč ze své sítě... (16:34) (16:34)

57
    Rebičová je střelkyní třiatřicáté branky Iuventy. (16:33) (16:33)

56
    Nejprve Kutlvašrová napálila levou tyč. Bačíková nekompromisně skórovala z protiútoku. (16:32) (16:32)

55
    Bačíková šla sama na bránu a dovolila si chladnokrevně přehodit Stojarovou. (16:32) (16:32)

54
    Snopová však přichází s rychlou odpovědí. (16:31) (16:31)

54
    Po brejku se prosadily také domácí hráčky. (16:30) (16:30)

53
    Domácí brankářka vyrazila míč přímo na Kovaličkovou, která dává třicátý gól z dorážky. (15:30) (15:30)

52
    Bačíková se prosazuje po rychlém protiútoku. (15:29) (15:29)

51
    ...na bombu Snopové však neměla nejmenší nárok. (15:28) (15:28)

51
    Výborný zákrok Stojarové, když vyrazila dělovku, která mířila k pravé tyči. (15:27) (15:27)

50
    Boorová zamířila na bližší tyč a její střela skončila v hostující bráně. (15:27) (15:27)

49
    Szollosiová je při chuti. Další její gól, když chladnokrevně přelobovala Stojarovou. (14:27) (14:27)