Rusko – Polsko 4:1 (kon.) | Maďarsko – Irsko 2:1 (kon.) | Itálie – Lichtenštejnsko 7:0 (kon.)
Gruzie – Estonsko 2:1 (kon.) | Belgie – Norsko 1:3 (kon.) | Ukrajina – Malta 5:1 (kon.)
Skotsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Slovinsko – Švédsko 2:1 (kon.)
Slovinsko
2:1 (1:0)
Švédsko
Čtvrtek 06.09.2012, 21:00Kvalifikace ME U21

To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji hezký zbytek čtvrtečního dne. Dobrou noc. (22:54:29)

A je dobojováno. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Berič, který se nejlépe zorientoval v malém vápně. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté a podařilo se jim vyrovnat, a to zásluhou Johanssona. Jenže sedm minut před koncem proměnil pokutový kop domácí Lazarevič a Slovinsko si tak do tabulky připsalo cenné tři body.

90+4
    V obrovské šanci se ocitl Božič, ale na malém vápně nedokázal prostřelit domácího brankáře!

90+4
    Hosté posílají do vápna domácích jeden centr za druhým.

89
    Domácí také naposledy střídají. Ze hřiště odešel Rep a zahraje si Maruško.

88
    Domácí ztratili na polovině hřiště míč a sám na brankáře Džafice se hnal Mikael Ishak, ale slovinský gólman ho skvěle vychytal.

87
    Švédsko naposledy střídá. Johanssona nahradil Hult.

86
    Nyní to vypadalo nadějně, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

85
    Hostům se nedaří dostat před branku Slovinska. Domácí mladíci pozorně brání.

84
    Dejan Lazarevič je při chuti. Nyní tento domácí mladík napřáhl z velkého vápna a jeho dělovka skončila těsně nad brankou Švédska.

83
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Domácí míč rychle vybojovali zpět a následně jeden z hráčů odcentroval do vápna Švédska. Tam na míč sáhl rukou Miiko Albornoz a rozhodčí nařídil pokutový kop. K tomu se postavil DEJAN LAZAREVIČ a poslal Slovinsko do vedení.