Rusko – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Izrael 1:1 (kon.) | Kazachstán – Irsko 1:2 (kon.)
Lichtenštejnsko – Bosna 1:8 (kon.) | Gruzie – Bělorusko 1:0 (kon.) | Malta – Arménie 0:1 (kon.)
Estonsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Litva – Slovensko 1:1 (kon.)
Andorra – Maďarsko 0:5 (kon.) | Nizozemsko – Turecko 2:0 (kon.) | Slovinsko – Švýcarsko 0:2 (kon.)
Černá Hora – Polsko 2:2 (kon.) | Lotyšsko – Řecko 1:2 (kon.) | Finsko – Francie 0:1 (kon.)
Albánie – Kypr 3:1 (kon.) | Lucembursko – Portugalsko 1:2 (kon.) | Bulharsko – Itálie 2:2 (kon.)
Moldavsko – Anglie 0:5 (kon.) | Wales – Belgie 0:2 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 3:0 (kon.)
Island – Norsko 2:0 (kon.) | Kolumbie – Uruguay 4:0 (kon.)
Wales
0:2 (0:1)
Belgie
Pátek 07.09.2012, 20:45 • Cardiff City Stadium • Kvalifikace MS (Evropa)

89
    Střelec Vertonghen vidí žlutou kartu za faul na Williamse.

85
    Vokes inkasuje žlutou kartu za zákrok na De Bruyneho.

83
    Belgie právě vstřelila branku!
    Mertens nalil míč VERTONGHENOVI, který propáli vše co mu stálo v cestě. Belgie jde do dvoubrankového trháku a myslím, že o vítězi je dnes jasno.

82
    Zhruba 25 metrů od branky byl faulován Lukaku Ramseyem. Slibá příležitost pro hosty.

80
    Poslední střídání na straně Walesu, Edwardse nahrazuje King.

79
    Za poměrně tvrdý zákrok ve středu hřiště si Gillet vykoledoval žlutou kartu.

72
    Odchází také Morison, nahradí jej Vokes.

72
    Hned dvojí střídání si připravil trenér Coleman. Jako první ze hřiště odchází Church, místo něj se na trávník podívá Robson-Kanu.

64
    Druhé střídání v utkání předvádí hostující lavička, ze hřiště odchází Dembélé, nahrazuje ho De Bruyne.

58
    Standartní situaci zahrával sám postižený, pumelenice prolítla kolem zdi a Courtouis měl co dělat, aby ji alespoň vyrazil na roh! Málem se nám potvrdilo známé nedáš, dostaneš.

57
    Vertoghen hnal z úhlu sám na brankáře, ve velké šanci ale trefil trestuhodně pouze boční síť branky! Aby to hosty ještě nemrzelo.

46
    Do 2. poločasu udělal hostující trenér jednu změnu v sestavě, na tráníku již nadále neuvidíme Mirallase, nahradil jej Lukaku.

41
    Martens zahrával rohový kop. Míč poslal přímo na hlavu VINCENTA KOMPANYHO, který nikým neatakován s přehledem překonal Myhila. Čtyři minuty před poločasem se tak hosté dostávají do vedení!

36
    Obrovská šance Martense, který se ocitl sám ve vápně, jeho prudká střela ale minula branku! To byla největší příležitost zápasu!

26
    Velmi ošklivě ze zadu fauloval Collins Gilleta a sudí nekompromisně vytahuje hned červenou kartu! Domácí tak od 26. minuty budou dohrávat v deseti.

22
    Až teď se to povedlo a stálo to za to! Centr Mertense uklidil jen těsně před Hazardem Collins na roh! Kdyby tak neučinil, byl by to zaručeně gól.

10
    Do obrovské šance se po chybě hostujícího obránce dostal Morison, který ale z úhlu trefil jen boční síť!