Dinamo Záhřeb – Porto 0:2 (kon.) | PSG – Dynamo Kyjev 4:1 (kon.) | Montpellier – Arsenal 1:2 (kon.)
Olympiakos – Schalke 1:2 (kon.) | Malaga – Zenit 3:0 (kon.) | AC Milán – Anderlecht 0:0 (kon.)
Dortmund – Ajax 1:0 (kon.) | Real Madrid – Manchester City 3:2 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
0:2 (0:1)
FC Porto
Úterý 18.09.2012, 20:45 • Maksimir, Záhřeb • Liga mistrů

90+2
    Porto právě vstřelilo branku!
    Krásně zahraný únik. Atsu přihrál na úplně osamoceného STEVENA DEFOURA, který s přehledem zakončil a definitivně tak rozhodl o vítězství hostů.

88
    A máme tady poslední střídání. Hostující tým opouští James Rodríguez a nahrazuje jej na hřišti Mangala.

84
    Atsu se teď krásně uvolnil a dostal do další výborné příležitosti! Kelava mu ale nic nedovolil a míč vyrazil před sebe, kde jej odkopl obránce do bezpečí.

80
    A Záhřeb sahá ke svému poslednímu střídání. Mateo Kovačić nahrazuje Callela.

78
    Také Porto podruhé střídá. Přichází čerstvý Kléber a odchází Martinez.

72
    A střídají také hosté. Hřiště opouští hráč Varela a nahradí jej Atsu.

67
    V probíhající 67. minutě probíhá druhé střídání domácích. Hřiště opouští Rukavina a nahrazuje jej Bryan Carrasco.

64
    Helton zachytil míč a vykopl jej na nabíhajícího Rodrígueze, který dokázal utéct a ze vzduchu krásně trefil balón, který perfektně vyrazil Kelava. Dobrá příležitost Porta.

58
    Je to tak, na hřiště přichází Beqiraj, který nahrazuje Ademiho.

41
    Několik minut před odchodem do šaten dává hostům vedení LUCHO GONZÁLEZ! Který se nakonec dostal k míči ve velkém vápně a uklidil jej za záda brankáře Kelavy.