Dukla Praha – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Ostrava – Brno 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:1 (kon.)
Jablonec – Teplice 4:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 2:1 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (1:1)
FK Teplice
Pondělí 24.09.2012, 15:30Juniorská liga

90
    Oba týmy střídaly. Jabloneckého Linku nahradil Vaněček a teplického Čajiče Mel. Shkreta.

86
    Just byl vystřídán Barcuchem.

87
    Teplice dvakrát střídaly. Odešli Jursa a Polák a přišli Kulhánek a Karel.

Konec zápasu. (17:21:51)

72
    Vystřídali i hosté, a to dvakrát. Odešli Soukup a Mat. Shkreta, na hřiště přišli Gabčo a Česlák.

72
    Domácí vystřídali. Odešel Kubica, na hřiště přišel Skwarczek.

Utkání v Břízkách sleduje 100 diváků.

79
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hlavičku Šidla z rohového kopu brankář Lipš dokázal vyrazit, ale na dorážku MICHALA PAVLATY do prázdné brány už neměl šanci.

63
    Hostující Krátký viděl žlutou kartu.

61
    Od poloviny hřiště šel sám na bránu VOJTĚCH KUBISTA a posléze překonal brankáře Lipše.

46
    Domácí dvakrát vystřídali. Odešli Jurča a Vodička, které nahradili Štemberk a Helm.

52
    Po dobré kombinační akci domácích se prosadil MICHAL PAVLATA.

46

Po prvním poločase hrají Jablonec s Teplicemi nerozhodně 1:1. Hosté šli do vedení díky gólu Jakuba Poláka a na 2:0 mohl posléze zvýšit Marek Jarolím, avšak toho vychytal brankář Vilém Fendrich. V závěru prvního poločasu pak na 1:1 srovnal Jakub Šidlo.