Dukla Praha – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Ostrava – Brno 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:1 (kon.)
Jablonec – Teplice 4:1 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 2:1 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (1:1)
FK Teplice
Pondělí 24.09.2012, 15:30Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

FK Baumit Jablonec: Fendrich – Landovský, Šidlo, Pavlata, Just, Vaníček, Simerský, Linka, Kubista, Jurča, Vodička.

FK Teplice: Lipš – Polák, Jablonský, Bubeníček, Soukup, Mat. Shkreta, Jursa, Čajič, Šalda, Jarolím, Krátký.

Rozhodčí: Kalenda – Kříž, Koval.

1

29
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hostující tým posílá do vedení JAKUB POLÁK.

44
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Na 1:1 srovnává domácí JAKUB ŠIDLO.

Po prvním poločase hrají Jablonec s Teplicemi nerozhodně 1:1. Hosté šli do vedení díky gólu Jakuba Poláka a na 2:0 mohl posléze zvýšit Marek Jarolím, avšak toho vychytal brankář Vilém Fendrich. V závěru prvního poločasu pak na 1:1 srovnal Jakub Šidlo.

46

52
    Po dobré kombinační akci domácích se prosadil MICHAL PAVLATA.

46
    Domácí dvakrát vystřídali. Odešli Jurča a Vodička, které nahradili Štemberk a Helm.

61
    Od poloviny hřiště šel sám na bránu VOJTĚCH KUBISTA a posléze překonal brankáře Lipše.

63
    Hostující Krátký viděl žlutou kartu.

79
    Hlavičku Šidla z rohového kopu brankář Lipš dokázal vyrazit, ale na dorážku MICHALA PAVLATY do prázdné brány už neměl šanci.

Utkání v Břízkách sleduje 100 diváků.

72
    Domácí vystřídali. Odešel Kubica, na hřiště přišel Skwarczek.

72
    Vystřídali i hosté, a to dvakrát. Odešli Soukup a Mat. Shkreta, na hřiště přišli Gabčo a Česlák.

Konec zápasu. (17:21:51)