Žilina – Poprad 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 1:2 (kon.) | Nitra – Martin 5:4 (po pr.)
Piešťany – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Košice 1:2 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (0:0, 2:2, 2:1)
HK Poprad
sk Úterý 25.09.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Vážení diváci, žilinskí hokejisti práve zaknihovali prvé víťazstvo v sezóne. Treba však povedať, že hostia boli zdatným súperom. O výhre Žiliny rozhodli úvodné minúty tretej tretiny, kedy Žilina strelila v pribehu pol minúty 2 góly. Ďakujeme za sledovanie dnešného prenosu a prajeme krásny zvyšok dňa. (19:10:10)

60:00

59:52
    Oddychový čas Žilina.

59:52
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty inkasuje Vladimír Škoda.

59:52
    Excelentný zákrok Johanesa!!! Po strele Buca do ľavého vinkla, vyrazil puk opačným koncom hokejky. Tak tento mladý brankár teraz podržal svoj tím.

59:20
    Domáci tím sa bráni i za cenu vyhodenia puku do pásma hostí.

59:03
    Oddychový čas Poprad.

59:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelá minúta.

57:48
    Jeden z domácich útočníkov adresoval prihrávku hlavnému rozhodcovi. Nuž čo, chyba sa stane. Dres má rovnako čierny, a koho zaujímajú dáke biele pruhy???

57:32
    Hostia strieľajú na Johanesovu bránku z každej možnej pozícia, domáci brankár Richard Johanes zatiaľ odoláva.

56:12
    Lažo a Nikkilä. Dnešná dvojica zvádzajúca osobný boj. Tentokrát zvíťazil brankár hostí, ktorý strelu domáceho útočníka skryl do lapačky.

55:22
    Domáci hráči sa už sťahujú pred vlastnú bránku, vidieť, že dnešný zápas už chcú za každú cenu vyhrať.

53:58
    Na ľade sa začína iskriť, svoje si teraz povedali Vladimír Škoda a jeden z obrancov hostí. Hlavný arbiter situáciu okamžite upokojuje.

53:09
    Tibor Varga tesne pred bránkou hostí tečoval Troligovu strelu, a veru puk len tak tak minul bránkový priestor.

52:25
    Hostia v plnom počte.

51:57
    Poprad dal gól!
    Hostia z Popradu strieľajú dnes už svoj druhý gól v oslabení. Po prihrávke Dávida Buca znižuje na 3:4 DOMINIK KRAMÁR. Asistencia : Dávid Buc.

51:37
    Tomášovi Troligovi sa do cesty postavil čiarový arbiter, a veru inkasoval poriadne tvrdý hit.

50:30
    Domáci prežili oslabenie o 2 hráčov, dokonca začínajú hrať takmer celú dvojminútovú presilovú hru.