Žilina – Poprad 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 1:2 (kon.) | Nitra – Martin 5:4 (po pr.)
Piešťany – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Košice 1:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Košice
sk Úterý 25.09.2012, 18:00Tipos Extraliga (SR)

59:10
    Ďalšia snaha Dukly o prechod do útočného pásma sa skončila zakázaným uvoľnením.

58:20
    Dukla sa dopustila icingu.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:51
    Haščák unikol po ľavom krídle, jeho strela však letela nad bránu.

56:40
    Dukla sa začína dostávať do tempa, gól jej vlial krv do žíl.

55:42
    Košice sa oslabeniu druhému ubránili Dukla ale útočí s pukom v pásme.

54:32
    Trenčín dal gól!
    Trenčania sa napokon dočkali gólu v presilovke o dvoch hráčov a ešte im ostáva jedna. Kombináciu žltočervených počas presilovky zakončil strelou EMIL BAGIN, ktorého strela so šťastím doskackala za bránkovú čiaru. Asistencia: Radoslav Tybor.

53:34
    Košice, Takáč, 2 min. vyhodenie puku - zdržiavanie hry. Presilovka Dukly o dvoch hráčov takmer celé dve minúty !

53:31
    Košice, Deyl, 2 min. hrubosť.

52:29
    Gašparovič vysunul v útočnej tretine Pardavého, ktorý v nájazde triafa tyčku ! Keď to nejde, tak to nejde...

51:31
    Dukla sa aj napriek inkasovanému gólu snaží, je aktívnejšia, vie sa usadiť v pásme, no najväčším problémom je zakončenie.

50:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1610 divákov.

48:53
    Košice dali gól!
    Nedáš - dostaneš. Trenčania nepremenili svoje gólové šance a prišiel trest. Haščák našiel prihrávkou z rohu klziska pred Kristína korčuľujúceho DUŠANA PAŠEKA a ten posiela svoj tím do vedenia o dva góly. Asistencia: Marcel Haščák.

48:40
    Fantastická akcia Radoslava Tybora po buly na modrej, keď sa cez dvoch hráčov prepracoval až k Hylákovi, no na tom jeho koncovka zlyhala !

48:03
    Fabušova formácia teraz narobila riadny humbuk pred Hylákom. Trenčania zovreli pred ich brankárom, no ani v čistých šanciach sa nedarí domácim skórovať !

47:33
    Fabuš vybojoval v útočnom pásme puk a ihneď ho poslal na bránku, Hylák len reflexívne zasiahol.

46:22
    Pašek dostal prihrávku na os klziska, zakončoval z prvej, ale presnosť chýbala jeho strele.

Tomáš Kyselica

Branky a nahrávky: 55. Bagin (Tybor) - 13. Haščák (Kuběna, Pašek), 49. Pašek (Haščák)

HK DUKLA Trenčín: Kristín – Bokroš, Imrich, Bagin, Bednár, Bombic, Biro, Habšuda, Ďurkech – Pardavý, Stantien, Fabuš, Tybor, Sojčík, Gašparovič, Mravík, Adamec, Mikula, Jakúbek, Nemčík, Koyš.
    HC Košice: Hylák – Brejčák, Deyl, Kolba, Chovan Martin, Takáč, Novák, Macejko, Jokeľ – Huna Ri., Huna Ró., Svitana, Jenčík,. Slovák, Mlynarovič, Pašek, Haščák, Kuběna, Baláž, Piatak, Gmitter.