Chabarovsk – Minsk 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 2:3 (po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 4:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Slovan Bratislava
4:3 (0:2, 2:0, 1:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 26.09.2012, 19:30KHL

Konec zápasu. (21:58:42)

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni Vitalij Sitnikov a Peter Ölvecký.

65:00
    Slovan právě vstřelil branku!
    MICHAL VONDRKA krásným blafákem rozhoduje samostatné nájezdy a domácí celek nakonec získává bod navíc za vítězství 4:3 po samostatných nájezdech.

Chlyncev nedal.

Šatan střelou mezi bezony dává první nájezd.

But zkoušel blafák, Janus chytá.

Bartoviš zvolil střelu a trefil pouze hokejku Birjukova.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme branku neviděli a rozhodovat o vítězi se tak bude samostatnými nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Hosté už jakobhy bránili výsledek a vyčkávali na samostatné nájezdy.

63:31
    Tabačkova střela od modré, puk je mimo hrací plochu.

63:08
    Magogin dostal dobrou přihrávku na střed a po přechodu modré čáry pálí švíhem, Janus chytá.

62:20
    Domácí mají mírný tlak.

60:28
    Sitnikov se dostal ke střele, Janus chytá.

60:01

Ve třetí části jsme viděli znovu velmi rychlou branku, kterou vstřelil Skorochodov z Mansijsku a poté ve 46. minutě vyrovnával Michal Vondrka v oslabení. Stav je tak po třech třetinách nerozhodný 3:3 a půjdeme do prodloužení.

60:00

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 21. Ölvecký (Višňovský), 32. Miklík (Bartovič), 46. Vondrka (Ölvecký), 65. Vondrka - 2. Sitnikov (Skorochodov), 19. Chlyncev (Medvěděv, Bocharov), 41. Skorochodov (Sitnikov)

HC Slovan Bratislava: Janus - Višňovský, Sigalet, Štajnoch, Ďatelinka, Tabaček, Švarný, Luža, Mikúš - Vondrka, Bližňák, Miklík - Kukumberg, Ölvecký, Bartovič - Šatan, Lipiansky, L. Hudáček - Dravecký, A. Šťastný, Daňo.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) – Lekomcev, Ibragimov, Chvostov, Trončinský, Osipov, Pepeljajev, Djakov - But, Altarjov, Videll - Sitnikov, Magogin, Skorochodov - Chlyncev, Medvěděv, Bocharov - Jacenko, Fjodorov, Lapenkov.

Rozhodčí: Romasko, Olenin - Misjur, Raming

Diváci: 10055