Benátky n/J – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Jihlava – Písek 7:1 (kon.) | Třebíč – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.)
Ústí n/L – Olomouc 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Litoměřice 2:3 (kon.) | Šumperk – Most 1:2 (po s.n.)
Kadaň – Beroun 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HC Olomouc
Středa 26.09.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí n.L. • 1. liga (ČR)

59:16
    Diviš unikl do brejku a zkusil bekhendový blafák. Koutský se ale roztáhl na čáře a soupeřova útočníka vychytal!

54:52
    Přeučil (UNL) za hákování dostal trest na dvě minuty.

54:08
    Lvi právě vstřelili branku!
    JAROSLAV ROUBÍK si pohrál s Halázsem a vsítil pátý gól domácích! Nejprve se rozjel do rohu hřiště alá Martin Hamrlík, poté několikrát zamíchal pukem a bekhendem zavěsil pod břevno. Za takový gól by se nestyděl ani Saša Ovečkin.

54:08
    Bartoň (OLO) zahákoval Roubíka v jasné šanci, proto sudí nařídil trestné střílení!

48:47
    Lhotský (OLO) s Čermákem (UNL) odjeli na trestnou lavici za vzájemnou strkanici a oba vyfasovali hrubost. Pokračuje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

48:09
    Velké šance na obou stranách! Nejprve olomoucký Švaňhal netrefil prázdnou klec poté, co číhal sám u tyčky, následně na druhé straně mohl skórovat Robin Kovář, který se dostal do koncovky přes tři hráče hostů a ještě mířil do horního rohu branky Halázse.

46:29
    1682 diváků si našlo cestu na stadion v dnešním utkání.

43:22
    Přeučil (UNL) za sekání inkasoval od sudího menší trest. Další přesilovka pro Moru.

40:01
    Při závěrečném hvizdu druhé třetiny byl vyloučen Vladimír Brož (UNL) za napadení. Olomouc proto začala třetí třetinu přesilovkou.

38:24
    Olomoucký Rác trefil tyč!

37:48
    Diviš se rozjel do sóla a mířil mezi Koutského betony. Slušná šance!

36:08
    Ústí obléhalo olomouckou branku, když v tom do brejku ujel Jakub Herman. Koutského však nepřekonal, ten jeho blafák vystihl.

29:31
    Ústecký Tůma byl faulován Nedbálkem (OLO), který ho zastavil podražením. Další přesilovka pro Slovan.

26:28
    Kucharczyk (OLO) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

24:21
    ROBIN KOVÁŘ nahodil puk od červené čáry na gólmana a dezorientovaný Halázs si bruslí kotouč doklepl do branky. Vlastní gól! Ústí současně využilo přesilovku. Asistence: Jaroslav Roubík.

22:57
    Řípa (OLO) se dopustil podražení a putuje na trestnou lavici. Olomouc bude hrát 44 sekund ve třech!

22:24
    Útočné trio Roubík, Kovář, Sýkora vykombinovalo olomouckou obranu a třetí jmenovaný nakonec trefil rameno Halázse, od kterého se puk odrazil do sítě nad brankou.

21:42
    Olomouc hrála v šesti a bude za to pykat. Trest odsedí Vodný (OLO).

20:58
    Ústí okamžitě na inkasovanou branku odpovědělo gólem! PETR HOŘAVA propálil Halázse mezi betony. Asistence: Daniel Boháč, Tomáš Sýkora.

20:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    To je nástup do druhé třetiny! RADIM KUCHARCZYK v pádu dopravil puk za Koutského. Asistence: Zbyněk Hampl.

13:40
    Valenta (OLO) inkasoval dvě minuty za hákování. Přesilovka pro domácí.

12:34
    Olomoucký gólman Kašík přenechal své místo v brance Tomáši Halázsovi. Ústečtí střelci už ve druhém zápase v řadě vyhnali v první třetině soupeřova brankáře z branky.

12:34
    Olomoucká obrana trestuhodně zapoměla na ZBYŇKA SKLENIČKU, který si počkal u tyčky a překonal Kašíka. Asistence: Jakub Matai, Lukáš Handlovský.

10:45
    Olomoucký Valenta střílel zblízka, Koutský se musel natahovat. Poskakující puk pak odvrátil do středního pásma ústecký zadák Holomek.

05:55
    Vobořil (UNL) se dopustil držení, proto už sedí na trestné lavici.

04:19
    Ústecký Hořava už doklepával kotouč do odkryté klece a v tom vytáhl svůj beton brankář Kašík. Neskutečný zákrok!

03:16
    Zpoza branky vyjel Handlovský a snažil se zasunout kotouč pod Kašíkovy betony!

00:40
    Kanonýr JAROSLAV ROUBÍK napřáhl z mezikruží a Kašík v brance Olomouce, který měl zakrytý výhled, už na puk nedosáhl! Asistence: Marek Laš, Lukáš Poživil.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 1. Roubík (Laš, Poživil), 13. Sklenička (Matai, Handlovský), 21. Hořava (Boháč, Sýkora), 25. Kovář (Roubík), 55. Roubík - 21. Kucharczyk (Hampl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - L. Poživil, Smetana, F. Pavlík, Sklenička, P. Hořava, Špelda, Vl. Brož, Holomek - R. Kovář, Roubík, Handolovský - Matai, Rod, Hess - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák - Kloz, Daniel Boháč, Laš.

HC Olomouc: Kašík (od 13. Halázs) - Houdek, Nedbálek, Bartoň, Ondrušek, Lhotský, Valenta, Janáček, R. Staněk - Kucharczyk, R. Diviš, Hampl - Pekr, Řípa, Herman - Švaňhal, Kolouch, Selingr - Rác, Heža, Vodný.

Rozhodčí: Pešina - Úlehla, Šperl