Novokuzněck – Čeljabinsk 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
Minsk – N.Novgorod 0:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 04.10.2012, 18:00KHL

58:10
    Alexej Ugarov dostává 2 minuty za podražení.

53:54
    Evander Kane dostává menší trest a hosté si zahrají ještě přesilovku.

47:33
    Ruslan Zainullin se provinil hákováním.

42:14
    Rinne za brankou rozehrával velmi nebezpečně na obránce a po puku už se natahoval hostující hráč, který nakonec puk nezpracoval, ale domácí budou hrát ve čtyřech.

37:51
    Martin Thornberg dostává menší trest za podražení. Příležitost pro domácí.

33:39
    Libor Pivko dostává 2 minuty za vysokou hůl.

24:02
    A přesilovku si zahrají domácí. 2 minuty za podražení dostává Semjon Valujskij.

18:30
    Geoff Platt dostává 5 minut + do konce utkání. Hosté budou hrát dlouhou přesilovou hru.

10:54
    A domácí budou hrát ve čtyřech. Menší trest dostává Alexander Kitarov za držení.