Hr. Králové – Tábor 8:0 (kon.) | Vsetín – Třinec 1:10 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 3:2 (po s.n.)
Olomouc – Warriors Brno 4:3 (po s.n.) | Havířov – Vítkovice 2:5 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
4:3 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
HCM Warriors Brno
Čtvrtek 04.10.2012, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Konec zápasu. (19:43:18)

65:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ve druhé sérii nájezdů rozhodl zápas VOJTĚCH KREJČIŘÍK.

Klára Mazánková nedala a je rozhodnuto!

Jan Štefka to zkusil podobně jako Krejčiřík, ale neuspěl.

Filip Kůst si na Venkrbce nepřišel. Domácí gólman si pravou tyč uhlídal.

Vojtěch Krejčiřík zamíchal s pukem a forhendovým blafákem poslal kotouč za záda Gerži.

Viktor Lecián hledal mezírku mezi betony Venkrbce.

Jako první jel domácí Jiří Horák. Hráč Mory se ale nedostal ani k zakončení.

Samostatné nájezdy začínají.

Po úpravě ledové plochy příjdou na řadu samostatné nájezdy.

59:00
    Minutu před koncem Olomoučtí srovnávají stav! Lehké přízemná nahození Lukáše Spurného tečoval JAKUB HEŽA tak dokonale, že puk okolo levého betonu zaplul Geržovi za záda. Asistence: Lukáš Spurný.

58:35
    Filip Roubal (WAB) vyhodil puk z vlastní třetiny na střídačku a putuje na trestnou lavici.

57:29
    Patrik Tondl z beprostřední blízkosti narval puk do Venkrbce.

55:14
    Hosté kompletní.

54:58
    Tomáš Malý mohl srovnat, přihrávka před brankoviště byla ale příliš prudká.

54:10
    Kohouti mají tlak, obrana Warrioru má co dělat, aby se ubránila!

53:14
    Kohouti si zahrají další přesilovku. Petr Hladký (WAB) podražením nabízí soupeři skvělou šanci vyrovnat.

51:43
    Kohouti se dostávají na dostřel jediné trefy. Podobně jako při první brance Brna dostal DAVID HOLIŠ na pravé straně dostatek prostoru a prostřelil gólmana. Asistence: Jan Štefka.

51:26
    Současně vyloučení Radim Nossek (WAB) za sekání a Tomáš Malý (OLO) za hákování.

49:50
    Ačkoli Olomoučtí strávili téměř celou přesilovou hru v útočném pásmu, větší brankovou příležitosti si vypracovat nedokázali. Hosté jsou kompletní.

47:50
    Hanáci si zahrají přesilovou hru. David Jarolím (WAB) inkasuje dvě minuty za sekání.

45:55
    Filiú Svoboda měl možnost potrestat nepřesnou domácí rozehrávu, puk poslal ale vysoko nad klec Mory.

44:22
    Kohouti se snaží s výsledkem ještě něco udělat, hostující obrana v čele s dobře chytajícím Dominikem Geržou jim to ale nedovoluje.

37:33
    Jakub Heža pálil z bezprostřední blízkosti, Gerža se ale přesunul ke své levé tyčce a kotouč pokryl.

36:24
    Sedmdesát vteřin budou hrát Hanáci proti třem. Emil Lejska (WAB) vyhodil puk na tribunu a inkasoval trest za zdržování.

36:14
    Po ráně Jana Štefky dorážel z úhlu Jakub Heža. Hráč Olomouce ale prostor mezi třemi tyčemi minul.

35:34
    V početní výhodě si zahrají tentokrát Hanáci. Viktor Lecián (WAB) obdržel menší trest za nedovolené bránění.

34:51
    Domácí jsou kompletní.

32:51
    Tomáš Malý (OLO) se ohnal proti soupeři loktem a oslabil svůj tým. Mora se musí bránit.

29:26
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Ani ne po minutě hosté zvyšují svůj náskok. Z druhé branky v utkání se může radovat ADAM HUSSEIN. Asistence: Filip Svoboda.

28:27
    Jihomoravané si berou zpět vedení. RADIM NOSSEK objel okolo domácí branky a z pravého kruhu poslal kotouč ke vzdálenější tyči, od které se puk odrazil za záda Venkrbce. Asistence: Filip Svoboda

25:32
    Kohouti srovnali stav utkání v přesilové hře. David Holiš nahodil zpoza brány puk před hostující brankoviště, kde si pro něj sjel JIŘÍ HORÁK a trefou mezi betony skóroval. Asistence: David Holiš.

24:21
    Jan Štefka unikal hostující obraně a Davidu Jarolímovi (WAB) nezbývalo nic jiného než faulovat. Dvě minuty za hákování pro hostujícího hráče.

21:14
    Hosté na začíáku druhé části otevírají skóre. Patrik Tondl našel na pravé straně rozjetého a nikým nehlídaného ADAMA HUSSEINA, který procpal puk mezi tyči a domácím brankářem. Asistence: Patrik Tondl, Filip Roubal.

21:00
    Domácí na ledě v pěti hráčich.

20:21
    Hosté kompletní, začíná krátká přesilová hra Warrioru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:13.

20:00

19:12
    Filip Roubal se po vyhraném buly dostal do zakončení, jeho pokus skončil na levé tyči olomoucké svatyně!

19:00
    Síly na ledě se vyrovnají, Jaroslav Škoda (OLO) se ve středním pásmu provinil podražením, za což si vysloužil dvouminutový trest.

18:21
    Patrik Tondl byl zasažen některým z domácích hráčů holí ro ruky, a proto se rozhodl vystřídat. Ještě než se ale dostal ke spoluhráčům na střídačku, jeho náhradník se zapojil do hry. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Klára Mazánková (WAB).

16:39
    Před Janem Štefkou zívala odkrytá branka, domácí útočník byl ale tísněný obránce a puk netrefil.

11:17
    První brněnský útok předvedl rychlý výpad do třetiny soupeře a jen zásluhou včasného zásahu betony Václava Venkrbce se hosté neradovali z branky.

09:16
    Dominik Gerža musel na brankovišti hasit další požár, i díky zákrokům hostujícího gólmana zůstává stav nerozhodný.

05:53
    Adam Hussein vybojoval puk za domácí klecí, odkud se s ním přemístil do střelecké pozice. Z těžkého úhlu ale domácího brankáře nepropálil.

03:56
    Hosté hrají v plném počtu.

02:30
    Závar před hostující klecí neskončil brankou. Vojtěch Krejčiřík s pukem obkroužil okolo brněnské branky, kotouč za záda Gerži se mu ale zasunout nepodařilo.

01:56
    Po necelých dvou minutách si Hanáci zahrají pořesilovou hru. Petr Hladký (WAB) se provinil podražením protihráče.

00:01

HC Olomouc: Venkrbec (Šoustal M.) – Škoda, Galvas, Spurný, Beutl, Kolovrátník, Kolařík, Piska, Janků – Horák J. (C), Holiš, Zabloudil Z. – Štefka, Krejčiřík, Beier – Holibka, Heža J., Malý – Stryk, Řečinský, Zabloudil M.

HCM Warrior Brno: Gerža (Letocha) – Haman, Lejska, Svoboda (C), Padrnos, Hladký, Petrla, Zelinka – Vágner, Lainka, Nossek, Roubal, Hussein, Tondl, Kůst, Jarolím, Lecián, Mazánková, Mudrych.

Rozhodčí: Cik – Lukš, Vožda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 26. Horák (Holiš), 52. Holiš (Štefka), 59. Heža (Spurný), 65. Krejčiřík - 22. Hussein (Tondl, Roubal), 29. Nossek (Svoboda), 30. Hussein (Svoboda)

HCM Warriors Brno: Gerža (Letocha) – Haman, Lejska, Svoboda (C), Padrnos, Hladký, Petrla, Zelinka – Vágner, Lainka, Nossek, Roubal, Hussein, Tondl, Kůst, Jarolím, Lecián, Mazánková, Mudrych.

Rozhodčí: Cik – Lukš, Vožda