Kazaň – Ufa 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Minsk 4:1 (kon.) | Doněck – Viťaz 1:2 (kon.)
Riga – Čerepovec 0:1 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Spartak Moskva
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Neděle 07.10.2012, 15:00KHL

Ve třetí třetině hráli domácí co potřebovali. Hosté sice dokázali snížit a i přes jejich velký nápor ke konci třetiny už se skóre víc nemění. Spartak Moskva poráží na svém ledě Dinamo Minsk 4:1. (17:08:43)

60:00

59:24
    Z celku Dinama ještě dostává 2 minuty Tim Stapleton a na druhé straně je potrestán Nikolaj Bušujev.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:54

57:00
    Polovina přesilovky domácích je pryč. Očividně si hlavně hlídají, aby neudělali chybu a nedopustili žádný dramatický závěr utkání.

55:54
    Pomerně přísné vyloučení, nicméně na 2 minuty si sedne na trestnou lavici Zbyněk Irgl.

55:25
    Hosté nic nevzdávají a bojují. Jejich tlak trvá i po skončení přesilové hry, ale už nemají mnoho času.

52:10
    Dalším vyloučeným je domácí hráč Valerij Pokrovskij.

49:53

49:30
    Moskva znovu zaváží puk do pásma a hosté se znovu osvobozují.

48:55
    Polovina přesilovky pryč a zatím jsme nic zajímavého v podání Spartaku neviděli.

47:53
    Menší trest dostává Alexandr Kitarov. Početní výhoda domácích.

47:01
    Komerční přestávka.

46:12
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hosté korigují stav brankou TIMA STAPLETONA. Asistence: Geoff Platt, Andrej Michajlov.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 7. Michajlov (Nakládal), 26. Šefer (Petrov, Růžička), 33. Nikoncev (Žukov, Mamkin), 37. Ankudinov (Kuzmin) - 47. Stapleton (Platt, Michajlov)

Spartak Moskva: Borisov (Murphy) - Šefer, Morrison, Ščitov, Pokrovskij, Nakládal, Mamkin, Želdakov - Růžička, Bušujev, Petrov - Juňkov, Gubin, Chochlačov - Michajlov, Nikoncev, Žukov - Gordějev, Kuzmin, Voronin, Ankudinov.
    HC Dinamo Minsk: Rinne (Šaljapňov) -Karalahti, Murphy, Krajíček, Denisov, Frogren, Čarnavok, Nohačov - Platt, Stapleton, Laine - Irgl, Stas, Kane - Linglet, Pivko, Kitarov - Michajlov, Kulakov, Drozd.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov - Balodis, Palej