Kazaň – Ufa 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Minsk 4:1 (kon.) | Doněck – Viťaz 1:2 (kon.)
Riga – Čerepovec 0:1 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
HC Donbass Doněck
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 07.10.2012, 16:00KHL

Skončilo hokejové utkání, ve kterém vychrál nikoliv lepší, ale šťastnější tým.

Hosté rozhodli o svém vítězství dvanáct minut před koncem, domácí si alespoň bod dnes zasloužili.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:04:25)

60:00

56:00
    Další lavina se valí na Kasutina, jak jinak - ten pozorný! Na ledě Wilson, Pilař, Perrersson, Nedorost, Dadonov.

54:20
    Fedotěnko pálí na Kasutina, hostující golman opět skvělý!

50:40
    Přihrávku před Kasutinovu branku nikdo nezachytil, škoda, to by byla velká příležitost vstřelit vyrovnávací branku!

49:30
    Domácí otřeseni obdrženou brankou, hosté jsou v této fázi lepším týmem.

47:30
    Čechov právě vstřelil branku!

Vedení hostům vrací po pěkné kombinaci ALEXEJ BAĎJUKOV! Asistence: Bělousov, Koroljuk.

46:00
    Dvě velké šance na obou stranách, nejprve Timkin, kterého odzbrojil domácí obránce, poté i domácí, ale přihrávka nenašla adresáta a Kasutin nemusí zasahovat.

44:20
    Kiiskinen v pádu střílí, puk však pouze proletí v blízkosti Kasutina. Domácí dostávají hosty pod tlak.

43:05
    Ivan Kasutin nepřipustil druhý gól ve své síti!

41:10
    Opatrný začátek třetí třetiny z obou stran.

40:01

Skončila třetina, ve které se domácímu týmu podařilo vyrovnat. Donbass byl v této třetině lepší, mohl si i vybudovat vedení v utkání, ale chtělo by to více přesnosti v zakončení.

Je před námi třetí třetina, která začne přibližně v 17:37 hodin. Sledujte i dál náš on-line přenos!

40:00

39:15
    Ponikarovsky hledal před brankou najíždějícího Fedotěnka, puk však zachytil obránce hostů.

37:30
    Hra se však rychle přesouvá před domácí branku, střela na Ersberga, ten je pozorný. Vhazování ve třetině domácích.

38:00
    Začínají poslední dvě minuty druhé třetiny, vhazování před Kasutinem.

37:00
    Domácí nechávají na ledě svou elitní lajnu.

36:30
    Nepřesnosti sráží oba celky, více však puky utíkají z hole domácím hráčům.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 29. Tuppurainen (Kvitčenko) - 16. Panarin (pen.), 48. Badjukov (Bělousov, Koroljuk)

HC Donbass Doněck: Ersberg (Berezin) - Babčuk, Obšut, Ponikarovsky, Kiiskinen, Fedotěnko - Wilson, Pilař, Pettersson, Nedorost, Dadonov - Podhradský, Puistola, Tuppurainen, Wirtanen, Kvitčenko - Silnickij, Těreščenko, Kočetkov, Varlamov, Matoušek
    HC Viťaz Moskevská oblast: Kasutin (Samonov) - Chafizullin, Troščinskij, Koroljov, Baďjukov, Koroljuk - Golovkov, Markov D., Timkin, Černov, Panarin - Fahey, Markov A., Hennessy, Bělousov, Dvurečenskij - Kudinov, Malevič, Cullen, Jablonskij, Tuljakov

Rozhodčí: Deyev, Safiullov - Kuchava, Novikov