Olomouc B – Prostějov 3:1 (kon.) | Uničov – Slovácko B 4:1 (kon.) | Žďár n/S – Zábřeh 1:4 (kon.)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
1:4 (1:2)
FK Sulko Zábřeh
Neděle 14.10.2012, 15:00 • Bouchalky • Moravskoslezská fotbalová liga

Do druhého poločasu vstoupili hosté poměrně sebejistě a za pár minut přidal pojišťovací třetí branku Komárek. Domácí také po této brance odešli herně a nezachytávali soupeřovi protiútoky. Proto je potrestal po dalším faulu a následném centru Šalamoun - 1:4. Zápas se od té doby jen dohrával a hosté sbírali minuty. Do konce utkání již hostující Zábřeh své soupeře téměř k ničemu nepustil a zaslouženě si veze ze Žďáru tři body. (16:51:29)