Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Sparta – Liberec 2:2 (kon.) | Příbram – Dukla Praha 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Olomouc 1:2 (kon.) | Teplice – Ostrava 2:0 (kon.) | Táborsko – Jihlava 2:0 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Jablonec – Slavia 0:1 (kon.) | Plzeň – Brno 0:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 15.10.2012, 15:00Juniorská liga

61
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tak zřejmě tu budeme mít ještě velice zajímavých třicet minut! Domácí se za celých šedesát minut téměř nedostali z vlastní poloviny, nyní však snižuje LUKÁŠ ŽIVNÝ a to naprosto parádní střelou zhruba z třiceti metrů - 1:2!

55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A tentokrát se již hosté radují ze druhé vstřelené branky, ale ta byla hodně kuriózní! Z nulového úhlu přišla taková polostřela od jednoho z hostujících hráčů, která trefila JIŘÍHO TEXLA a ten na prsou doslova donesl míč do branky! Domácí hodně protestují, ale není jim to nic platné - 0:2!

27
    Podle vývoje zápasu jsme nic jiného předpokládat nemohli! Krásnou kombinaci nyní předvedla Sigma, která na jeden dotek poslala míč na malé vápno na nohu JAKUBA MUČKY, který podél skákajícího brankáře poslal balón do sítě - 0:1!