Lipt. Mikuláš – Bardejov 5:3 (kon.) | Prešov – Senica 3:4 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Trebišov 7:4 (kon.)
Trnava – Michalovce 3:2 (kon.) | Detva – Topoľčany 3:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 1:3 (kon.)
HK DOXXbet Detva
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Topoľčany
sk Úterý 16.10.2012, 17:30 • Zimný štadión, Detva • 1. liga (SR)

Je dobojované!
    Po tuhom boji ostáva plný bodový zisk na detvianskom účte v ligovej tabuľke. Topoľčianci však smutní byť nemusia. Ich výkon bol v dnešnom zápase veľmi dobrý, no nedokázali to dotiahnuť až do víťazného konca.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch na webe Onlajny.eu.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:42:22)

60:00

59:25
    Topoľčany dali gól!
    Hostia strieľajú 35 sekúnd pred koncom tretej tretiny kontaktný gól! Po peknej prihrávke prekonal gólmana Hippíka JOZEF MIHÁLIK! Asistencie si pripisujú hráči Martin Havlíček a Libor Káčer.

55:18
    Domáci majú šancu na zvýšenie svojho náskoku v početnej výhode. Na dve minúty za držanie si odchádza sadnúť Roman Guričan.

47:09
    Detvianci budú hrať v oslabení. Michal Šiška si odchádza sadnúť na trestnú lavicu za podrazenie.

Dnešné stretnutie sleduje 280 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

36:33
    Domáci budú hrať opäť v oslabení. Za nedovolené bránenie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Slavomír Buda.

28:34
    Detva dala gól!
    Detvianci strieľajú už druhý gól v oslabení! Tentokrát sa do skvelého samostatného nájazdu dostal BRANISLAV SRNKA, ktorý bez problémov prekonáva gólmana Hippíka. Bez asistencií.

28:00
    Na trestnú lavicu tentokrát poputuje domáci hráč - Marek Hataš, ktorý nám predviedol nedovolené podrazenie.

25:43
    Detvianci si zahrajú v ďalšej početnej výhode. Na dve minúty za hákovanie si odchádza sadnúť Roman Guričan z Topoľčian.

20:42
    Presilová hra hostí sa končí. Juraj Gráčik si odchádza sadnúť za údery na topoľčiansku trestnú lavicu. Sily na ľade sa vyrovnajú.

20:27
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty Milan Čanky za hákovanie.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

13:28
    Presilovú hru si v prvej tretine zahrajú aj domáci hráči. Na trestnú lavicu hostí si odchádza na dve minúty sadnúť Andrej Drahovský za podrazenie.

09:48
    Domáci hráči nenechali na seba dlho čakať! V oslabení sa dokázal po skvelje prihrávke od Síkelu presadiť MILAN ČANKY! Ten posiela gólové vedenie opäť na domácu lavičku. Asistencie si pripisujú hráči Matej Síkela a Michal Šiška.

08:50
    Dvojminútové vylúčenie zinkasoval aj Michal Pichnarčík, ktorý výrazne oslabuje svoj tím. Trestaný je za padnutie na puk.

09:14
    Topoľčianským hokejistom sa podarilo využiť presilovú hru o dvoch hráčov, po ktorej vyrovnávajú! Po peknej kombinačnej akcii sa k puku dostal JURAJ GRÁČIK, ktorý nekompromisne prekonáva gólmana Trebuľu. Asistencie si pripisujú hráči Jozef Mihálik a Peter Huba.

Branky a nahrávky: 1. Síkela (Huňady, Čanky), 10. Čanky (Síkela, Šiška), 29. Srnka - 10. Gráčik (J. Mihálik, Huba), 60. J. Mihálik (Havlíček, Káčer)

HK DOXXbet Detva: Trebuľa - Šiška, Pichnarčík, Pač, Hataš, GutWald, Nemček, Mačkovič, Zošiak - Síkela, Huňady, Čanky - Buda, Kanaet, Majeský - Šúrek, Mahdalík, Fekiač - Indrych, Srnka, Piperek.
    HC Topoľčany: Hippík - Huba, Petrina, Guričan, Kutňanský, Gál, Drahovský, Čerňan, Mrázik - Gráčik, Hurtaj, Bednárik - Káčer, J. Mihálik, Havlíček - D. Mihalik, M. Mihálik, Bystričan - Uhrík, M. Mihalik, Klačanský.

Rozhodčí: Novák - J. Kováč, M. Moravec