Omsk – Spartak Moskva 5:3 (kon.) | Barys – Doněck 6:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Riga 4:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 6:3 (kon.) | Magnitogorsk – Mytišči 3:1 (kon.)
Ufa – Lev 4:2 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 5:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 6:0 (kon.)
Minsk – Viťaz 3:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
6:1 (1:1, 1:0, 4:0)
HC Donbass Doněck
Středa 17.10.2012, 15:00KHL

54:20
    Drobná strkanice mezi Alexejem Litvinenkem a Jani Tuppurainenem končí vyloučením obou kohoutů na dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

49:26
    Bude se hrát chvíli 4 na 4, pak si přesilovou hru vyzkouší i hosté. Vyloučeným hráčem je domácí Upper, provinil se vysokou holí.

48:04
    A šanci budou mít hned v nadcházejících okamžicích. .Petteri Wirtanen je vyloučen za vražení na hrazení a na domácí Barys čeká další přesilová hra.

43:01
    Astana bude hrát 4 na 3! Peter Podhradsky (Donbass) dostává dvě minuty za naražení na hrazení.

42:30
    Vyloučení na obou stranách. Brandon Bochenski (Barys) a Jevgenij Belukhin (Donbass) putují na trestnou lavici, oba na dvě minuty, Hraje se 4 na 4.

36:40
    Hosté mohou vyrovnat, k dispozici mají další přesilovou hru. Vyloučeným hráčem je Nikolaj Antropov za sekání.

26:47
    Vrátka trestné lavice jsou teď ve frekvenci. Vyloučeni byli:
    Peter Podhradsky (Donbass) za vyhození puku mimo hřiště a Nikolaj Antropov (Barys) za sekání.
    Hraje se 4 na 4, minulý vyloučený hráč Donbassu se již zapojil do hry.

24:44
    Bude se hrát 4 na 4! Alexej Ponikarovsky (Donbass) vyloučen za sekání.

23:03
    Doněck bude hrát přesilovou hru, v utkání již druhou. Za vysokou hůl putuje na lavici hanby domácí Maxim Spiridonov.

12:40
    Výhodu přesilové hry si vyzkouší i hostující mančaft. Za nedovolené bránění je vyloučen Dawes.

04:51
    Mírná počáteční aktivita domácího celku mu přináší výhodu zahrát si jako první přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici usedá hostující Anton Babčuk za hákování.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 20. Krasnoslobodtsev, 33. Bochenski (Hedman), 46. Savčenko (Zhailauov, Krasnoslobodtsev), 54. Spiridonov (Bochenski, Ruděnko), 57. Bochenski (McDonagh), 57. Starčenko (Hedman) - 16. Wilson

Barys Nur-Sultan: Lassila (Poluektov) – Hedman, Grigorjev, Hutchinson, McDonagh, Savčenko, Litvinenko – Rudenko, Upper, Starčenko – Dawes, Boyd, Antropov – Zhailauov, Krasnoslobodtsev, Poliščuk – Spiridonov, Bochenski, Rajhanov, Savčenko.
    HC Donbass Doněck: Ersberg (Berezin) – Wilson, Babčuk, Obsut, Tereščenko, Puistola, Podhradský, Silnitsky – Ponikarovsky, Fedotenko, Belukhin – Dadonov, Kiiskinen, Nedorost – Pettersson, Tuppurainen, Wirtanen – Kočetkov, Materukin, Varlamov, Matoušek.

Rozhodčí: Rogachjov, Safiullov – Mikhel, Šikanov