HC Kladno – Třinec 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 0:5 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.)
Chomutov – Liberec 7:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.) | Jihlava – Sparta 3:4 (po pr.)
Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 4:3 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 18.10.2012, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (19:52:20)

Ševci sice v poslední třetině dokázali vyrovnat, naneštěstí pro ně se pět minut před koncem klání prosadil podruhé v utkání Aleš Jergl. Zlín si pak už nevytvořil výraznější tlak, ze kterého by mohl skórovat, takže Olomouci podlehli 1:2.

60:00

59:37
    Ševci si ale zatím pořádně nevystřelili, navíc jim utekl touš do středního pásma.

59:15
    Zlín hraje bez brankáře!

58:56
    Oddechový čas pro hosty!

58:34
    Olomouc drží puk v rohu útočného pásma, tedy v místě, kde jí to nejvíce vyhovuje.

57:08
    Zbořilův přízemní projektil zasáhl prvního bránícího hráče, který ihned převzal kotouč do své moci.

55:58
    Mora se začíná spíše soustředit už jen na obranu, Zlín tak dostává více prostoru k různým akcím.

54:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kohouti využívají početní výhodu a berou si zpět vedení! ALEŠ JERGL předvedl svůj důraz před brankou, když ze vzduchu dokázal sklepnout puk za Svobodova záda! Asistence: Radek Číp.

53:26
    Za sekání si dvě minuty na trestné odbude Jaroslav Janeba (ZLN).

51:48
    Oba gólmani nyní drží své celky, i když je nutno přiznat, že už dlouho nemuseli řešit vážnější situaci.

49:43

48:37
    Olomouc se zatím výborně brání, stojí na útočné modré a čeká, s jakým útokem soupeř od vlastní brány přijde.

47:43
    Jakub Schejbal byl příliš důsledný při čištění prostoru před Lukášem, obdržel dvě minuty za hrubost.

47:02
    Al Muaqet poslal z levého kruhu nabídku před domácí svatyni, na kterou si však ani jeden z jeho spoluhráčů nesjel.

45:13
    Urbanec si výtečně najel po pravé straně až před domácího gólmana, ten jeho následnou střelu však za svá záda nepustil!

44:01
    Zlín právě vstřelil branku!
    Kovařík do mezikruží adresoval svou nahrávku MICHALU POPELKOVI, který tváří v tvář Lukášovi zamířil přesně pod horní tyčku! Asistence: Lubomír Kovařík.

42:12
    Doležálek vypálil z levé strany velmi tvrdě, ale také nepřesně.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 40. Jergl A. (Číp, Lehečka), 55. Jergl A. (Číp) - 45. Popelka (Kovařík)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Škůrek, Schejbal, Jergl J. (C), Kovář, Brančík, Vondra, Rašner, Pšeja – Kunce, Králík, Machala – Lehečka, Číp, Jergl A. – Vaculín, Hes J., Ostřanský – Fibrich, Vrábel, Zítka.
    Berani Zlín: Svoboda (Haloda O.) – Urbanec (C), Řezáč, Janota, Zbořil, Strojil, Talán, Macharáček – Kundera, Kratochvíl M., Kovařík, Haloda M., Šlahař, Matula, Popelka, Janeba, Sedláček, Mika, Doležálek, Al Muaqet.

Rozhodčí: Šír – Moravec, Lederer