Havířov – Olomouc 2:4 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:5 (po pr.)
HC Plzeň 1929
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 18.10.2012, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Mnohokrát díky za sledování utkání a brzy u mládežnického utkání na počtenou! (17:06:14)

Loučím se s vámi s konstatováním, že tři body z utkání naší nejvyšší soutěže mladšího dorostu mezi Plzní a Litvínovem zůstávají v západočeské metropoli. Domácí dokázali dohnat nepovedený úvod, otočili skóre a vedení pak ještě na krásu v samotném závěru duelu navýšili na rozdíl tří branek.

60:00
    Plzeňský Muchka si ještě do kabiny odnese dvouminutový trest za napadení. To však na výhře domácích vůbec nic nemění.

51:48
    Přihrávka zpoza branky našla Drašara, ten snad byl i překvapený, že se sám osamocený zjevil před Zemanem, že kotouč jen napálil do jeho betonů.

49:59
    Reichel pěkně schoval svou střelu za obránce a Zeman musel zasahovat až na úplně poslední chvíli.

46:37
    Muchka vypálil od modré a Kokoška se natahoval po teči. Marně.

45:53
    Po téměř šesti minutách se probudili i indiáni a hned pálili výborně. Z rychlého protiútoku trefil Zayml Sklíbu do masky.

45:45
    Oliver Najman vypálil dobře od modré, Zeman chytá.

42:00
    Od úvodu poslední třetiny se chemici snaží s výsledkem ještě něco udělat. Jsou aktivnější a pevně nastěhovaní před Zemanem.

60:00

57:44
    Plzeň právě vstřelila branku!

Pátou branku a definitivní pojistku pro Plzeň vstřelil MARTIN MUCHKA. Asistence: Petr Kodýtek.

56:34

Hajšman skvěle projel středním pásmem po levé straně s pukem na hokejce, nebál se ani jít do zakončení. V tom ale pak úspěšný nebyl, ale FILIP KOKOŠKA puk do branky dorazil. Asistence: Martin Hajšman.

42:55
    Litvínov právě vstřelil branku!

Litvínov vlétl na svého soupeře od prvního vhazování a přichází odměna v podobě snížení z hole LADISLAVA RAMEŠE. Asistence: Jan Bečvář.

40:01

37:38
    Zayml převzal přihrávku ze středního pásma, individuálně se probojoval skrz obranu až před branku a snažil se přihrávkou najít u vzdálenější tyčky Kokošku. Proti němu se Sklíba vytáhl.

32:37
    Najman ujížděl v tandemu s Ramešem, ale svého spoluhráče přihrávkou nevyzval a vzal zakončení na sebe. Zeman kryje.

30:24
    Helt přihrával napříč třetinou, našel Bárdoše, ale proti němu Zeman secvakl betony včas.

29:14
    Muchka vypálil od modré a Vracovský se ještě snažil tečovat před gólmanem, ten si však vyjel a dobře na střelu viděl. Takže chytá.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 18. Zayml (Hajšman, Kokoška), 25. Ivanič (Kaňák, Kučera), 39. Vavřička (Stráský), 57. Kokoška (Hajšman), 58. Muchka (Kodýtek) - 7. Reichel (Bečvář), 43. Rameš (Bečvář)

HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) - Bednář, Roubal, Váchal, Kaňák, Čechura, Zayml, Muchka, Kučera, Vavřička, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Ivanič, Pokorný, Suchý, Rubner, Hajšman, Stráský
    HC Litvínov: Sklíba (Kovařík) - Najman, Pelikánová, Urbánek, Macháč, Chmelař, Vébr, Bárdoš, Pleva, Šíp, Drašar, Kučera, Havlíček, Helt, Reichel, Rameš, Bečvář, Jícha, Brzek

Rozhodčí: Suchánek - Kica, Rovaš