Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
HC Tábor
Sobota 20.10.2012, 18:00 • Kobra • 2. liga skupina Západ

Já se s Vámi loučím a zase někdy na Kobře na shledanou. A hlavně si pamatujte sportu zdar a hokeji zvlášť.

Tábor byl dnes lepším týmem na ledě, a proto zaslouženě vítězí a odváží si z Prahy 3 body.

60:00

59:26
    Vyloučení za hru v šesti si odsedí 2 minuty domácí hráč Ondřej Suchan

58:27
    Puk končí v síti vhazovat se bude po levici Kleštila.

58:02
    Zbývají necelé dvě minuty do konce zápasu a dovolím si tvrdit že si dnes Tábor odveze plný počet bodů.

57:45
    Bude se vhazovat v útočném pásmu Kobry.

57:34
    Martin Havran vyloučen na 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

57:00
    Hosté se snaží přidat ještě jeden gól, ale Kobra je k tomu už nechce pustit.

56:36
    Na 2 minuty za podražení je vyloučen domácí hráč Jan Bláha.

55:52
    Krch teď musel zasahovat.

55:30
    Navíc přichází zakázané uvolnění domácích.

55:00
    Do konce třetí třetiny zbývá pět minut a pro Kobru to dnes nevypadá dobře. Prohrává totiž o dvě branky a v útoku je marná.

52:04
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tábor nyní dává branku a jde do dvoubrankového vedení. Krásná souhra na jejímž konci byl Mrkvička. Uvidíme, co na to Kobra.

51:37
    Vyloučen domácí hráč Jiří Jakeš na dvě minuty za napadení.

Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

50:00
    Kobra má puk na svých holích, ale nedaří se jí nic vymyslet.

48:54
    Bude se vhazovat v útočném pásmu Kobry. Ta se bude snažit vyrovnat má na to bezmála 11 minut.
    Branky a nahrávky: 12. Verbík R. (Pohl), 13. Nedorost (Heršálek), 21. Kocman M. (Ton, Jakeš), 28. Slanina (Pohl, Novák) - 24. Havran, 45. Mrkvička (Heršálek), 48. Hlaveš (Šulčík), 53. Mrkvička (Nedorost, Ošmik)

HC Kobra Praha: Krch Pavel ( Malík)-Ton, Bláha, Švaríček, Čtveráček, Verbík J., Verbík R., Fejt, Kocman, Jakeš, Strnad, Pohl, Novák, Slanina, Žáček, Paris, Bárta, Suchan, Koubek.
    HC Tábor: Kleštil Tomáš ( Panec), Ošmyk, Heršálek, Mrkvička, Kellner, Nedorost, Havran, Liška, Seidl, Matušík, Šulčík, Hlaveš, Hošek, Pechánek, Perník, Hájek, Měchánek.

Rozhodčí: J. Hornáček - M. Hrubec, J. Slavík