Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
HC Řisuty
Sobota 20.10.2012, 18:00 • Zimní stadion, Jablonec • 2. liga skupina Západ

Domácí Vlci nedokázali zastavit rozjeté Buldoky a budou to právě Středočeši, kdo si odveze se severu Čech tři body. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera. (09:09:00)

60:00

59:30
    Hosté si ale už tři body vzít nenechají a utkání pouze dohrávají.

59:09
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Vlci mají ještě poslední šanci alespoň upravit skóre.

58:30
    Hosté kombinují v domácím obranném pásmu. Ke střele se dostal Křepelka, ale Nedvídka překonat nedokázal.

58:00
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

57:32
    Už je ale zřejmě pozdě na nějaký domácí obrat. Přeci jen dvě branky za necelý tři minuty, to je dost.

57:14
    Vlci právě vstřelili branku!
    O druhý čestný úspěch domácích hokejistů se postaral JAN KADEŘÁBEK. Asistence: Jaroslav Kedršt.

57:03
    Řisuty dobře brání a né nadarmo mají nejlepší obranu v celé soutěži.

56:20
    Hra se přesunula před brankáře Nedvídka. To hostům vyhovuje a nikam už spěchat nebudou.

56:04

55:40
    Vlkům se dvojitá přesilovka vůbec nedaří.

54:50
    Další jablonecký nezdar. Hostující Hudíček vyhodil přes všechny čáry.

54:11
    Hosté vyhazují za branku Nedvídka.

54:04
    Hra je přerušena. Na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Nakonec je z toho vyloučení Babického (ŘIS) na dvě minuty za vysokou hůl. Jablonecká přesilovka 5 na 3.

53:25
    Pěkná rána domácí Nika, kterou však hostující brankář vyrazil mimo branku. Následně vyhazuje Doskočil přes všechny čáry.

52:50
    Hosté se následně osvobozují.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 18. Červený (Peřina, Kinkor), 58. Kadeřábek (Kedršt) - 1. Vlček (Scherzl, Kos), 32. Čermák (Křepelka, Krpata), 36. Hlusička (Babický, Čermák), 50. Scherzl (Vlček, Kos)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Nedvídek (Hanousek) - Petrmichl "C", Niko, Peřina, Červený, Zeman, Abraham, Hloušek, Šulc, Bříška, Tondr, Kinkor, Kedršt, Kadeřábek, Mulač, Brokeš, Hájek.
    HC Řisuty: Schwamberger (Štěpánek) - Slánský, Čermák, Babický, Fiala, Čížek, Bílek, Kos, Scherzl, Hlusička, Kraus "C", Křepelka, Veselý, Záleský, Doskočil, Krpata, Vlček, Hudíček.