Kometa Brno – Havířov 3:2 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 1:6 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Liberec – Motor ČB 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Vsetín 7:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 6:0 (kon.)
Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Třinec – Přerov 9:2 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:2 (po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 26.10.2012, 18:00Extraliga staršího dorostu

57:57
    Další přesilovka pro Duklu. Hostující lavice je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici odjíždí Štěpán Havránek (HKR).

56:01
    Nebezpečná a tvrdá střela Čermáka od modré, Veselý ale vyráží.

55:37
    Dukla bude mít výhodu přesilové hry. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Lukáš Bezděk (HKR).

50:57
    Další hezká akce Jana Mandáta a Lukáše Anděla. Domácí hráči se dostali do protiútoku, Mandát nahrál Andělovi, ten mu vrátil přihrávku před téměř prádnou bránu, ale domácí útočník mířil vedle. Tohle by se mělo dávat.

46:17
    Jeden z hradeckých hráčů se po individuální akci dostal až před gólmana Svobodu, ten však střelu mezi nohy vykryl a následně zalehává puk.

44:35
    Dukla právě vstřelila branku!

Využitá jihlavská přesilovka. Domácí tak dlouho kombinovali před hradeckou brankou, až se k puku dostal LUKÁŠ JÍCHA a povedenou střelou nad lapačku gólmana přidává třetí gól Jihlavy. Asistence: Roman Čermák, Jan Mandát.

42:37
    Přečíslení Hradce dva na jednoho, Pilař vzal odpovědnost na sebe a vystřelil, jeho povedený pokus však Svoboda vyráží!

39:50
    Hezká akce jihlavského obránce Čermáka. Před svojí brankou si dovolil obehrát dva napadající hráče Hradce, projel přes celé kluziště až do útočného pásma, vystřelil, ale Veselý byl pozorný.

37:16
    Dukla se stále drží před brankou Hradce. Po hezké kombinaci střílel Anděl, tentokrát se k němu puk dostal, ale jeho ránu z první Veselý vyráží.

35:35
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí. Jan Tvrdík (HKR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

32:22

Jihlava navyšuje své vedení. Tento zákrok si asi hradecký brankář Veselý za rámeček nedá. Po několika odražených pucích se kus černé gumy dostal k Simonu Beranovi, který střelou z pravého kruhu překvapil hostujícího gólmana. Puk se doslova došoural za brankovou čáru. Asistence: David Košař.

31:42
    Síly na ledě se srovnají. Milan Matějček (HKR) vyloučen na dvě minuty za krosček.

30:54
    Druhá přesilová hra pro Hradec Králové. Roman Čermák (JIH) vyloučen na dvě minuty za sekání.

29:55
    Jan Mandát přihrávkou přes celé útočné pásmo našel Lukáše Jíchu, ten však ve velké šanci netrefil puk.

25:01
    První přesilovou hru utkání si zahrají také hosté z Hradce Králové. Na dvě minuty je vyloučen Václav Půža (JIH) za držení protihráče.

17:45
    Toto byla krásná akce Dukly. J. Mandát s Jíchou zakombinovali, ze svého obranného pásma se dostali až před branku hostů, kde druhý jmenovaný přihrával do gólové pozice Andělovi, ten však nezpracoval puk a tudíž ani nevystřelil.

16:01
    Severa v dobré pozici minul Veselého branku.

14:18
    Jeden z hráčů Dukly vypálil od modré, jeho střelu Veselý s námahou vyráží.

11:40

Pěkná akce Dukly končí prvním gólem utkání. Jihlava zavezla puk do útočného pásma, Anděl předložil LUKÁŠI JÍCHOVI krásnou přihrávku do prostoru mezi kruhy, který si vychutnal hostujícího brankáře Veselého. Asistence: Lukáš Anděl, Michal Mandát.

05:19
    Po chybě v rozehrávce Dukly se k puku dostal Daniel Šeps, neměl však potřebnou rychlost a hráči Dukly svojí chybu napravili. Ne však na dlouho, odražený puk našel Drahoše Jebavého, jenž z levého kruhu netrefil domácí svatyni.

03:47
    Pěkná kombinace Dukly, J. Mandát však z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat Veselého.

02:40
    A máme tu první přesilovou hru. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Martin Matějček (HKR).

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Jícha (Anděl, Mandát M.), 33. Beran (Košař), 45. Jícha (Čermák, Mandát J.)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) - Mandát M., Čermák, Košař, Port, Žuček, Půža, Brussmann - Anděl, Jícha, Mandát J., Severa, Bambula, Beran - Mahút, Dvořák, Vykouk - Hotař
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Müller) - Matějček, Voříšek, Havránek, Skála, Bezděk, Novotný, Souček, Pumr - Šeps, Pilař, Jebavý - Tvrdík, Wolf, Voženílek - Šeda, Gančarčík, Drašnar - Matouš, Malinský

Rozhodčí: Honza - Jeletz, Rampír