Lipt. Mikuláš – Prešov 8:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:6 (kon.) | Prievidza – Trnava 6:5 (po pr.)
Trebišov – Topoľčany 0:3 (kon.) | Bardejov – Detva 3:1 (kon.) | Senica – Michalovce 5:3 (kon.)
HC Dukla Senica
5:3 (3:1, 1:2, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 28.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:16:42)

V tretej tretine zvýšila Senica svoj náskok gólom Petra Lantoša z trestného strielanie na 5:3 a rozhodla o svojom víťazstve v súboji prvých dvoch tímov. Domáci hokejisti si tak upevnili prvú priečku, na ktorej majú po dnešnom zápase štvorbodový náskok.

60:00

59:02
    Vylúčenie na strane Michaloviec! Za hru so zdvihnutou hokejkou dostáva dvojminútový trest Ivan Zorvan.

55:26
    Senica dala gól!
    Trestné strielanie premieňa PETER LANTOŠ, zvyšuje vedenie domáceho mužstva na rozdiel dvoch gólov a Senica je blízko víťazstva!

55:26
    Po hákovaní Jaroslava Kmiťa nasleduje trestné strielanie Senice!

49:57
    Domáci v plnom počte.

47:57
    Vylúčenie na strane Senice! Michal Hreus je vylúčený na dve minúty za nedovolené bránenie.

46:43

44:43
    Vylúčenie na strane Senice! Vladimír Lantoš je vylúčený na 2 minúty za sekanie.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1430 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa Michalovciam podarilo dorovnať skóre zásluhou Ľuboša Fajčáka a Maroša Žembu, no na vyrovnávajúci gól rýchlo odpovedal Filip Surovka a vrátil Senici vedenie.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:37
    Vladimír Lantoš sa vracia do hry.

35:37
    Vylúčenie na strane Senice! Vladimír Lantoš je vylúčený na dve minúty za podrazenie.

38:37

36:37
    Vylúčenie na strane Senice! Eduard Šedivý je potrestaný dvomi minútami za vyhodenie puku.

33:39
    Odpoveď Záhorákov prišla už po 62 sekundách! FILIP SUROVKA vracia domáci tím do vedenia gólom, na ktorom majú asistenciu Jozef Reho a Andrej Rajčák.

32:37
    Dukla dala gól!
    Michalovce vyrovnávajú na 3:3! Autorom vyrovnávajúceho gólu je MAROŠ ŽEMBA, asistenciu na góle majú Jozef Hrubý a Jaroslav Kmiť.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 8. Kocák (Škápik), 10. Šedivý (Vaškovič), 14. Vaškovič (Škápik, Kocák), 34. Surovka (Reho, Rajčák), 56. Lantoš (pen.) - 17. Linet (Zorvan, Šimčák), 29. Fajčák (Palovčík), 33. Žemba (Hrubý, Kmiť)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Štetina, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, Dubec
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Kurali - Žemba, Hrubý, Kmiť, Šechný, Drotár - Rusnák, Vorobel, Fajčák, Palovčík, Čvark - Gavura, Šeliga, Zorvan, Linet, Chovan - Banovský, Šimčák

Rozhodčí: Milan Novák - Lukáš Polakovič, Martin Otrubčák