Omsk – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 4:2 (kon.)
CSKA Moskva
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 28.10.2012, 12:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Nástup do závěrečné třetiny byl famózní. Hned v první minutě využil přesilovou hru domácí Alexandr Radulov - 3:1. Ale hned v zápětí snížil opět na rozdíl jediné branky hostující Enlund - 3:2. Sibir se pak po celou dobu snažil vyrovnat, ale CSKA po většíinu času zkušeně kontrolovala hru i přes několik dobrých pokusů svého soupeře z Novosibirsku, který na závěr po odvolání Gajdučenkova inkasoval i počtvrté z hole Alexandra Radulova - 4:2. Děkujeme za pozornost!

CSKA právě vstřelilo branku!
    A dává do prázdné branky, přebruslil celé hřiště a nikým neatakován posílá svůj tým do rozhodujícího a dvoubrankového vedení. Bez asistence.

58:32
    Sannikov se pokoušel rozehrát v pásmu CSKA.

58:00
    Ale CSKA se také osvobodila. Žarkov drží puk v útočné třetině.

57:40
    Ti se osvobodili vyhozením. Hrají už hosté od své branky.

57:15
    A. Radulov motá kličkami hlavy hostujících obranců.

56:40
    Nyní se pokoušel prosadit Vorošilo z rohu, ale Rylov jej nepustil do šance.

56:23
    Kteří se osvobozují.

56:21
    Moskva opět ve třetině hostů.

56:00
    Čas pro hosty z Novosibirsku se hodně krátí.

55:33
    CSKA kombinuje od své branky.

55:22
    Na druhé straně v dobré možnost Krivonožkin. Nedal.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 17. Grabovskij (Žarkov, Dacjuk), 39. Dacjuk (Denisov, Radulov A.), 41. Radulov A. (Dacjuk, Marčenko), 60. Radulov A. - 19. Krivonožkin (Kavarajev, Kutuzov), 43. Enlund (Lehterä, Kutuzov)

CSKA Moskva: Staňa (Proskerjakov) - Rylov, Rjasenskij, Denisov, Mäenpää, Marčenko, Kondraťjev, Sergejev, Gimajev - Radulov I., Radulov A., Grigorenko - Žarkov, Dacjuk, Grabovskij - Zubov, Kugryšev, Persson - Sprukts, Barbašev, Ljubimov.

HC Sibir Novosibirsk: Gajdučenko (Glass) - Safronov, Zajcev, Alexejev, Kudroč, Karavajev, Kutuzov, Ignatovič - Lehterä, Glazačev, Enlund - Drugov, Nikulin, Krivonožkin - Sannikov, Malyšev, Vorošilo - Veličkin, Šumakov, Soloduchin, Nikitěnko.

Rozhodčí: Komarov, Odins - Balodis, Morozov