5:4 (0:2, 3:0, 2:2)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Úterý 30.10.2012, 18:30MOL liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:30.

Vítam Vás pri ďalšom stretnutí Maďarskej MOL ligy. Stretnú sa proti sebe tímy, ktoré sú a zrejme aj budú v boji o play off a tak každý bod je veľmi dôležitý pre oba tímy.

Domáci JJSE si prípisali v poslednom zápase prehru s Rumunským Brašovom v pomere 4:5 a s 28 bodmi je na treťom mieste v tabuľke.

Nové Zámky sú na tom o čosi lepšie na svojom konte majú 35 bodov a aktuálne sú na druhom mieste. V poslednom zápase si hladko poradili s Ferencvárošom Budapešť v pomere 7:4.

Podľa našich informácií, tréner hostí Spišák, urobil v deň stretnutia v zostave Novozámčanov výrazné zmeny, keď do Miškolca zobral iba kompletné 3 päťky a dvoch náhradníkov. Uvidíme ako mu tento ťah vyjde, môžme skonštatovať iba jedno a to, že na ľade ich tabulkového súpera to dnes hostia nebudú mať ľahké. Zápas by sa mal začať za 90 minút.

Stretnutie sa začne za pár sekúnd, povedzme si ešte, že hlavnými rozhodcami dnešného stretnutia sú HALASSY György a SÓS Zoltán na čiarach im budú pomáhať KORMOS Dávid a SOÓS Dániel

00:01
    Stretnutie práve začalo.

01:59
    HC Nové Zámky dali gól! Hostia vstúpili do zápasu priam bravúrne. Gól si pripisuje PÚCHOVSKÝ MATÚŠ. Asistencie: Imrich Tarnóczy, Erik Lehocký.

04:59
    Prvým vylúčeným v tomto stretnutí je Novozámčan Jakub Hrudík, na trestnú lavicu odchádza za podrazenie.

06:59
    Hostia sa ubránili, no v momente ako začali hrať piati je vylúčený ich brankár Jakub Zima za krosček.

09:00
    Domáci hráči nedokázali využiť ani druhú presilovú hru a stav tak zostáva nezmenený.

12:21
    HC Nové Zámky dali gól!

Odchádzajú tak svojmu súperovi na rozdiel dvoch gólov. Úspešným strelcom je DOBRÝ ĽUBOŠ. Asistencie: Ružička Lukáš, Barčák Rastislav.

12:40
    Hneď v zápätí odchádza na trestnú lavicu hráč hostí Viktor Németh za držanie.

14:40
    Nové Zámky hrajú v plnom počte.

16:11
    Prvú presilovú hru si zahrajú aj hostia, na trestnú lavicu odchádza Nagy Krisztián za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

18:11
    Hostia si so svojou početnou výhodou neporadili najlepšie a preto stav zostáva nezmenený.

18:36
    Na 2 minúty si odchádza oddýchnuť domáci hráč Hegyi a tak možnosť pre hostí pred koncom prvej tretiny zvýšiť svoj náskok.

20:00
    Prvá tretina skončila.

Po prvej tretine je stav 0:2 pre hostí.

20:01
    Začala druhá tretina.

23:01
    Nové Zámky nevyužili ani druhú presilovú hru.

24:01
    Miškolc dal gól!

Domáci znižujú zásluhou PATRIKA POPOVICSA.
    Asistencie: Sijka Dušan, Szilágyi Levante.

25:26

Ale pozor! Miškolc bleskovo vyrovnáva stav stretnutia. Gól si pripisuje NAGY GERGÓ. Asistencie: Saluga Martin, Popovics Patrik.

27:56
    Na trestnú lavicu odchádza domáci hráč Nagy za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. Vyslúžil si 2 minúty. Ideálna šanca pre hostí zvýšiť svoj náskok.

35:08
    Ďaľší vylúčený hráč hostí, tento krát si odchádza oddychnúť na 10 minút za nešportové správanie Fodor Szabolcs.

36:45
    Prvý vylúčený hráč hostí v druhej tretine. Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty Andrej Sucharda za hákovanie.

37:30
    A v zápätí aj druhú Novozámčan vylúčený. Jakub Hrudík dostáva 2 minúty za krosček. Obrovská možnosť pre domácich hráčov ujať sa vedenia v zápase.

38:55
    Hostia hrali v štvorici iba chvíľu a opäť vylúčený hráč na ich strane. Kapitán Miroslav Štefanka dostáva 2 minúty za hákovanie.

39:18

Domáci prvý krát vo vedení. Prvý krát vo vedení. Strelec gólu je LÁDA BALÁZS. Asistencie: Hegyi Adám, Saluga Martin.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Skončila nám druhá tretina v ktorej jasne dominovali domáci hráči a vyhrali ju 3:0 a tak aj otočili priebeh stretnutia.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:01
    Ešte doplním, že osobný trest za nešportové správanie si bude odpykávať hosťujúci hráč Ľuboš Dobrý.

40:46
    Hneď v úvode bude nasledovať presilová hra hostí. Vylúčený hráč domácich na 2 minúty Tyler Czuba

42:46
    Hostia aj túto možnosť premrhali. Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

45:11
    A ďalšia možnosť pre Nové Zámky hrať početnú výhodu. Na trestnú lavicu odchádza Márk Miskolczi za hákovanie.

47:11
    Miškolc si úspešne bráni svoj náskok.

49:04
    A je tu dvojnásobné vylúčenie na strane hostí! Na trestnú lavicu odchádzajú Štefanka a Kráľ. Pre hostí sa tak naskytla ideálna šanca zvýšiť svoj náskok, poprípade rozhodnúť toto stretnutie.

50:39

Domáci zvyšujú náskok stretnutia na rozdiel 2 gólov! Úspešným strelcom je ĎUBEK VLADIMÍR. Asistencie: Miskolczi Márk, Fodor Szabolcs

51:20
    A hostia budú hrať opäť v oslabení. Tento krát odchádza na trestnú lavicu Martin Kukla.

52:34
    Nasleduje ho aj Jakub Hrudík a tak ďalšia presilová hra o dvoch hráčov pre domáci tím. Hrudík si navyše za protesty vyslúžil aj osobný 10 minútový trest.

52:43

Ďalšia využitá presilová hra domácich. Presne sa triafa RAFAJ ATTILA. Asistencie: Saluga Martin, Goz Balázs.

55:44
    Szilágyi Levante (MIS) za podrazenie odchádza na trestnú lavicu.

57:38

Hostia využívajú presilovú hru a korigujú stav stretnutia na 5:3 Úspešným strelcom je MARTIN UHNÁK. Asistencie: Čaládi, Štefanka.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty stretnutia.

59:31
    Hostia to ešte skúšajú bez brankára.

59:35

V poslednej minúte ešte znižuje MARTIN UHNÁK. Asistencie: Štefanka Miroslav

60:00

Stretnutie sa práve skončilo. Nakoniec bola zo zápasu drámu ktorú dopustili domáci hráči. Pár minút pred koncom pohodlne viedli 5:2, no Uhnákovi (NZM) sa podarilo dvoma gólmi skorigovať, ale na viac sa už hostia nezmohli. Všetky 3 body tak ostávajú v Miškolci.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný večer. (20:47:36)

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 25. Popovics (Sijka, Szilágyi), 26. Nagy (Saluga, Popovics), 40. Láda (Hegyi, Saluga), 51. Ďubek (Miskolczi, Fodor), 53. Rafaj (Saluga, Goz) - 2. Púchovský (Tarnoczy, Lehocký), 13. Dobrý Ľuboš (Ružička, Barčák), 58. Uhnák (Čaládi, Štefanka), 60. Uhnák (Štefanka)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Budai Krisztián- Goz Balázs, Budai Roland, Nagy Krisztián, Szilagyi Levente, Budai Krisztián- Láda Balázs, Saluga Martin, Ritó László, Wéber Zsolt, Dubek Vladimir - Gyenes Dávid, Hegyi Ádám, Fodor Szabolcs, Atkinson Clinton, Czuba Tyler - Miskolczi Márk, Orosz Szilveszter, Rafaj Attila, Sijka Dusán, Nagy Gergő- Szirányi Bence, Bobcek Igor
    HC MIKRON Nové Zámky: Zima (Beňo) - Hrudík, Král, Čaládi, Štefanka M., Uhnák - Sucharda, Joanidis, Ružička, Dobrý, Barčák - Lehocký, Kukla, Tarnóczy, Štefanka O., Púchovský - Klobučník, Németh