Vsetín – Prostějov 5:2 (kon.) | Klatovy – Most 4:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:4 (kon.)
AZ Havířov
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 02.11.2012, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

V dnešním utkání byl lepším týmem celek Poruby, který zaslouženě vyhrál toho utkání. Z Havířova se loučí Josef Nudera a u zítřejšího onlajnu z 2. ligy mužů mezi stejnými týmy napočtenou. (20:01:25)

60:00

59:35
    Maček David přihrál Vladimíru Rosypkovi v akci 2 na 1,ale toho dokázal bravurně vychytat Gabler!

58:20
    Oba celky jsou v plném počtu.

57:51
    Ovčaří se dokázal vrátit a zamezit hostům v brejku.

57:15
    Tomáš Matějek se pěkně prodral před Seiferta, ale zakončení nebylo dobré.

56:18
    Jan Szewieczek obdržel dvě minuty za podražení a také porubský Lukáš Piják za filmovaný pád.

55:04
    A Havířov je opět v útočné třetině, 6 sekund chybí do konce oslabení domácích.

54:37
    Denis Brnčák vystřelil po odpískání a odsedí si za to 10 minut za nesportovní chování.

54:20
    AZ vybojoval vhazování v útočné třetině.

53:10
    Tomáš Mráz dostává dvě minuty za držení protihráče.

52:12
    Havířov právě vstřelil branku!
    DANIEL GRACA perfetně příklepem trefil pravý horní růžek Seifertovy branky!
    Asistence: Kamil Lenomar

51:50
    Putniorz se dostal před branku, kde ale nedokázal už puk nasměrovat tak, aby trefil gól.

51:27
    Gabler si připisuje další zákrok.

50:18
    Icing Havířova.

48:47
    Kameníček byl ve výborné pozici před Geblerem, ale brankář Havířova zasáhl dokonale.

48:00
    Dalibor Kameníček trefil puk někde pod ruku Geblera, ale tato střela byla z ofsajdu.

47:06

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 17. Putniorz (Flamík), 53. Graca (Lenomar) - 11. Maček (Ryška), 24. Kameníček (Černín), 26. Kofroň (Kameníček), 37. Maček (Brnčák), 45. Rosypka (Kysučan)

AZ Havířov: Tomšů (od 40. Gabler) - Bureš, Dýrr, Flamík, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Přívara, Putniorz, Řehulka, Smuž, Szewieczek, Weisser
    HC RT TORAX Poruba 2011: Seifert (Lesák) - Pobuta, Kameníček, Piják, Dusík, Ryška, Brnčák, Baca, Cháňa, Černín, Lukaštík, Maček, Vrána, Mihal, Kofroň, Chamrád, Jasiok, Rosypka, Kysučan