Jihlava – Liberec 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Písek – HC Plzeň 0:0 (14:45)
HC Kometa Brno
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
HC Sparta Praha
Neděle 04.11.2012, 12:00 • KAJOT ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:08
    Sparta hodně zatlačila domácí a opět si zahraje přesilovku. Šnajnar vyhodil puk mimo hřiště.

54:19
    Davídek dobře napadal domácí rozehrávku a způsobil Kometě problémy. Nakonec vybojoval faul. Daniel Hroudný je vyloučen za hákování.

46:47
    Horký se dral do šance a byl hákován. Vypadalo to na trestní střílení, nakonec si ale Janda odsedí klasické dvě minuty.

35:10
    Podruhé v utkání se vylučuje pro příliš mnoho hráčů na ledě, tentokrát se provinili domácí. Trest odsedí Jakub Čejka.

32:31
    Vzruch by do zápasu mohla přinést domácí přesilovka, hostující Sebastian Janda je vyloučen za podražení.

25:25
    Drobná roztržka mezi domácím Gotthardem a hostujícím Tomášem Jandusem přináší tresty za hrubost na obou stranách, bude se hrát ve čtyřech.

19:53
    Pražanů bylo na ledě šest a to je moc. Trest pro hráčskou lavici odpyká Chlouba.

14:35
    Vylučuje se naopak na druhé straně. Radek Jeřábek je trestán za hákování.

12:19
    Rozhodčí Held znovu v akci. Vylučuje domácího Jana Dufka na dvě plus deset minut za naražení zezadu. Dvouminutový trest odpyká Petr Kratochvíl.

05:53
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Za podražení je totiž vyloučen Lukáš Gotthard.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 25. Horký (Sedláček), 41. Dvořák (Havlát), 48. Šnajnar (Dufek), 59. Dufek - 17. Seniov

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Hájek, Jirůšek, Kratochvíl, Šnajnar (C), Gotthard, Sedláček, Furch – Dvořák, Havlát, Hasoň, Čejka, Horký, Dufek, Koblížek, Šmída, Hroudný
    HC Sparta Praha: Brízgala (Nahodil) - Kadlec, Janda, Jeřábek, Sekera, Sedliský, Vlad, Sedlák, Pacovský - Jandus M., Pšenička, Jandus T., Michnáč, Zářecký, Chlouba, Seniov, Komárek, Jaššo, Davídek, Procházka

Rozhodčí: Held - Kříž, Šustr