Kladno – H. Měcholupy 1:3 (kon.) | Vltavín – Písek 3:1 (kon.) | Hlavice – Roudnice 3:1 (kon.)

Horní Měcholupy právě vstřelily branku!
    Definitivní pojistku hostím dává ve druhé minutě nastavení STANISLAV HŘEBEČEK - 1:3!

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Hosté mají ještě jedno střídání, Slodowého nahradí Votrel.

83
    Žlutý kartónek také pro Procházku.

82
    A o minutu později je žlutou kartou oceněn také brankář Měcholup Kudrna.

81
    Vavřina vzápětí dostává žlutou kartu.

78
    Dnešnímu utkání přihlíží 225 diváků!

76
    Domácí naposledy střídají, místo Švambery si zahraje Nessipbayev.

75
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Střídající JAKUB VAVŘINA dává zhruba patnáct minut před koncem Kladenským naději na vyrovnání - 1:2!

70
    A další výměna na straně Kladna, za Kurka přijde Hájek.

60
    Hosté střídají. Za Roubala přijde Hřebeček.

53
    Míč právě několikrát nebezpečně prolétl kladenským vápnem, několikrát tečován, až se ke střele dostal Ricka, ale poslal míč hodně nad.

51
    A první žlutou pro hosty dostává Kurek.

49
    Z dálky to při zemi zkusil Klír, ale tentokrát se Hůla zaskočit nenechal.

48
    První žlutý kartónek dostává Orolín.

46

46
    Avizovaná změna odchází Zahálka, naskakuje Tóth.

Hráči už se schází k druhému poločasu, v kladenském týmu dochází k další změně.

A je konec prvního poločasu, ve kterém se zaslouženě Horní Měcholupy dostaly do vedení. Uvidíme, co přinese druhá část.

43
    Ještě, že na tu plácanou co se tady odehrává nemusíte koukat se mnou. Snad bude druhý poločas lepší.

36
    Domácí se sice snaží, ale je to marné. Nejde to a nejde.

30
    První střela na bránu v podobě Kladna, Bartoš to zkusil zpoza vápna, ale byl to jen takový bombónek pro Kudrnu.

25
    A Kladno reaguje střídáním, na lavičku jde Čurda, kterého nahradí Vavřina.

19
    Nádhernou ranou z přímého kopu, řekněme z tak 40 metrů MATEUSZ SODOWY přehodil všechno co mu stálo v cestě! Nádherná branka.

14
    Domácí by chtěli něco zkusit, ale nakopávanými míči zatím cesta nevede.

10
    To je pro hosty začátek jako hrom! LUKÁŠ ROUBAL dostal příhrávku na střed vápna, kde dostal tolik prostoru kolik jen chtěl, obtočil se s míčem a vystřelil k pravé tyči, Hůla se natahoval marně.

5
    Prvních pět minut za námi, týmy se prozatím oťukávají, ale Kladno pomalu postupuje k brance hostů.

1

Hráči už jsou na trávníku, Kladenští v bílých dresech, hosté mají červeno-černé.

SK Kladno: Hůla - Zahálka, Bartoš, Samek, Čurda, Švambera, Růžička, Procházka, Rada, Lohoyda, Orolín

SK Horní Měcholupy: Kudrna - Slodowy, Ricka, Procházka, Súkeník, Roubal, Kurek, Petřivý, Karaďuz, Klír, Balík

Rozhodčí: Mudra - Kubec, Cupl.

Vážení čtenáři, já Vás vítám z Kladna. Kde se vše chystá k začátku utkání mezi Kladnem a Horními Měcholupy. Podrobnosti dodám za okamžik.

Domácí Kladno je zatím doma neporazitelné, všechny soky kromě jednoho, se kterým remizovalo, porazilo. Nicméně hosté venku čtyřikrát bodovali. A v tomhle zápase o klidnou zimní pauzu, se máme určitě nač těšit.

Zdravím Vás vážení čtenáři. Trocha před zápasového infa.
    Kladno drží devátou příčku s 20 body na kontě, zatím co hosté z Horních Měcholup jsou patnáctí s 15 body. Střed třetiligové tabulky je velmi vyrovnaný. Každý zisk i klopýtnutí mohou znamenat obrovské skoky tabulkou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.