Prievidza – Lipt. Mikuláš 1:4 (kon.) | Trebišov – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 5:3 (kon.)
Trnava – Detva 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 1:2 (kon.) | Senica – Bardejov 3:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 16.11.2012, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

V tretej tretine sa gólovo presadili domáci hráči Martin Drotár a Miloš Palovčík a rozhodli tak o tom, že Michalovce zvíťazili nad Spišskou Novou Vsou 5:3.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera.

60:00

59:22
    Dukla dala gól!
    Gólom v závere zápasu poisťuje vedenie domáceho celku MILOŠ PALOVČÍK! Asistenciu si pri jeho presnom zásahu pripisuje Jozef Hrubý.

53:56
    Presilovú hru využíva MARTIN DROTÁR! Asistenciu na góle majú Maroš Žemba a Filip Macejka.

52:52
    Vylúčenie na strane hostí. Richard Smotrila si odchádza odsedieť dvojminútový trest za napadnutie.

51:52
    Vzájomné vylúčenie. Na strane Michaloviec odchádza na trestnú lavicu Jaroslav Kmiť za údery päsťou a na strane Spišskej Novej Vsi Michal Findura za sekanie.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1487 divákov.

40:39
    Hostia v plnom počte.

40:01
    Začala tretia tretina.

V 24. minúte vyrovnal skóre zápasu na 2:2 Roman Kohutiar, no v 30. minúte navrátil vedenie Michalovciam Maroš Žemba. Posledné slovo mali však v druhej tretine hostia a v 34. minúte vyrovnal Juraj Prokop na 3:3.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:39
    Lukáš Novák dostáva dvojminútový trest za sekanie a Spišská Nová Ves sa bude musieť brániť.

33:05
    Spišská Nová Ves dala gól!
    JURAJ PROKOP využíva presilovú hru a vyrovnáva na 3:3! Asistenciu na góle majú Dávid Džerenga a Lukáš Novák.

32:46
    Hostia v plnom počte, začínajú svoju presilovú hru.

31:14
    Vylúčenie aj na domácej strane. Dvojminútový trest za podrazenie dostáva Slavomír Vorobel.

30:46
    Michal Findura oslabuje hostí, keď si odchádza odsedieť dvojminútový trest za držanie.

29:46
    MAROŠ ŽEMBA vracia vedenie na stranu Michaloviec! Asistenciu na góle má Jaroslav Kmiť.

28:13

26:13
    Dávid Džerenga odchádza na trestnú lavicu za hákovanie a Spišská Nová Ves sa bude musieť najbližšie dve minúty brániť.

23:30
    ROMAN KOHUTIAR vyrovnáva na 2:2! Asistenciu na vyrovnávajúcom góle má Ľubomír Vaic.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 1. Drotár (Kmiť), 8. Banovský (Kmiť, Hrubý), 30. Žemba (Kmiť), 54. Drotár (Žemba, Macejka), 60. Palovčík (Hrubý) - 14. Filip Novák (Juraj Prokop), 24. Kohutiar (Vaic), 34. Prokop (Džerenga, Novák)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Kurali - Žemba, Hrubý, Banovský, Kmiť, Drotár - Rusnák, Vorobel, Fajčák, Palovčík, Macejka - Chovan, Šeliga, Zorvan, Linet, Čížek - Gavura, Halapy, Šimčák
    HK Spišská Nová Ves: Lipovský - Vartovník, L. Novák, Malina, Kohutiar, Krempaský, F. Novák, Horváth, Nitriansky, Gonda, Vasylyev, Džerenga, Vantroba, Smotrila, Hamrák, Prokop, Findura, Belluš, Vaic

Rozhodčí: Tomáš Orolin - Juraj Tornay, Ladislav Bľanda