Šumperk – Kadaň 5:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 3:4 (0:2 po s.n.)
Most – Třebíč 3:6 (kon.) | Beroun – Olomouc 2:1 (po s.n.) | Písek – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
IHC Králové Písek
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 17.11.2012, 17:301. liga (ČR)

Dnešní zápas je u konce. Výsledek je poměrně očekávaný. Tři branky hostujícího celku vsítil písecký odchovanec Tomáš Nouza a stejný počet bodů putuje do města automobilek. S přáním poklidného sobotního večera se loučí Petr Košatka. Na shledanou. (19:51:51)

60:00

59:34
    Zápas se dohrává v rohu za píseckou brankou, už se ale pravděpodobně nic nestane.

58:58
    Puk pod ležícím Halmošim. Hosté byli velmi blízko další brance, domácí brankář ale v tomto případě svůj tým podržel.

58:16
    Písek vybojoval vhazování v útočné třetiny. Nával do branky už se ale asi čekat nedá.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.

57:01
    Hosté si otevřeli před píseckou brankou střelnici. Dobrých pět střel mířících na píseckou klec, ani jedna však nebyla úspěšná.

56:05
    Na ledě se strhla mela a za píseckou brankou se v pěstním souboji utkal Bohunický s Boháčem. Na body vyhrál domácí borec.

54:55
    Hra Boleslavských připomínala přesilovku. Hosté natěsnaní v domácí třetině kombinovali dobrou minutu a Halmoši musel krýt dva pokusy, ke změnám stavu ale nedošlo.

52:43
    Zápas už se jenom dohrává. Domácí nyní sympaticky bojovali v útočné třetině a ke střele se propracoval Vlček, nasazení obou týmů je ale slabé.

51:42
    Kotouč v obličeji domácího Slavíka. Doufejme, že to nebude nic vážného.

50:16
    Jindra zkoušel Halmošiho překvapit ranou z poměrně velké vzdálenosti, písecký brankář schoval puk v lapačce.

48:56
    Písečtí vyhráli vhazování a po samostatné akci střílel z mezikruží Kubeš, Will jeho plány dobře přečetl a forhendové zakončení chytá.

48:38
    Hráči obou celků zašlápli puk v rohu za boleslavskou brankou. Vhazování ve středním pásmu.

47:53
    Dvakrát po sobě domácím nevyšel přechod do útočné třetiny, v obou případech se pískal ofsajd.

45:45
    Domácí na pár vteřin zavřeli hosty v jejich pásmu, také tentokrát ale chybělo zakončení. Nakonec Loskot vyváží puk ze třetiny.

44:29
    Domácí hrají v plném počtu.

43:42
    Na druhé straně hřiště mohl využít odraženého kotouče Kubeš, nezpracoval si ale puk ideálně a podobně vypadalo také následné zakončení.

42:58
    Už to vypadalo, že Tomáš Nouza docílí své čtvrté branky v utkání, jeho ránu zblízka ale našel Halmoši ve své lapačce.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 40. Polodna (Vlček, Ferebauer) - 8. Nouza (D. Vrbata, Mikulík), 27. Nouza (Loskot), 33. Nouza (D. Vrbata), 37. Koudelka (Demel, Bohunický), 42. D. Vrbata

IHC Králové Písek: Halmoši - Dvořák, Klement, Drtil, Boháč, Růžička, Petráček, Semrád - Kubeš, M. Heřman, Sedláček - Strnad, Petruška, Marek - Polodna, Vlček, Ferebauer - R. Heřman, Kučera, Slavík.
    BK Mladá Boleslav: Will - Bohunický, Šmach, Němeček, Toman, Kasík, Pojkar, Jindra - Mikulík, Nouza, Kafka - Lenc, Pabiška, D. Vrbata - Koudelka, Demel, Výborný - Rys, Loskot.

Rozhodčí: J. Jílek - M. Jílek, Šperl