Znojmo – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Sokolov 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 3:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:1 (1:0)
FK Pardubice
Neděle 18.11.2012, 17:00 • Ďolíček • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro dnešek z Ďolíčku vše, těším se u dalšího zápasu. (18:53:42)

Viděli jsme jednoznačný zápas. Bohemians celých devadesát minut soupeře přehrávali a zaslouženě si dokráčeli pro tři body. Ve druhém poločase se hostům sice podařilo snížit a utkání zdramatizovat, ale střídající Vyhnal nakonec stvrdil vítězství gólem v předpolední minutě. Bohemians tak přezimují přestávku na prvním místě tabulky.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

90
    V poslední minutě ještě taktické střídání. Budínský nahrazuje Barteka.

89
    Bohemians právě vstřelili branku!

PAVEL VYHNAL vybojoval balón na půlce a po levé straně obešel hostujícího stopera, načež zkušeně prostřelil Shejbala. Nejspíš tak bere Pardubicím sen o třech bodech!

86
    Pardubice touží po vyrovnání a dobře zatlačily Bohemians, ale do vyložené šance se neprocpaly.

83
    A střídání i na druhé straně. Ze hřiště odchází Petr Nerad, kterého střídá Ondřej Šiml.

81
    Pardubice využívají poslední možnost střídání. Za Javůrka přichází Polák.

78
    Petr Nerad se dlouho bolestí svíjel na trávníku, spoluhráč Vyhnal se ale mezitím dostal do další příležitosti, ze které vytěžil roh.

74
    Střelou z hranice šestnáctky se uvedl Vyhnal, jehož pokus vytěsnil Shejbal pouze před Moravce, jenž ale míč odpálil do výšin.

Dnešní utkání sleduje 3050 diváků.

71
    První střídání na domácí straně. Za Jirouše přichází Pavel Vyhnal.

71
    Pardubice právě vstřelily branku!

Vystřídavší JOSEF JANECKÝ snižuje na rozdíl jedné branky! Po centru zprava se objevil před Sňozíkem a domácího brankáře prostřelil.

64
    David Norek dostává žlutou kartu za faul na Jana Moravce.

59
    Norek vystřelil ze třiceti metrů, ale jeho tvrdá střela šla přímo doprostřed branky, kde číhal připravený Sňozík.

58
    Následnou standartní situaci zahrál Jakub Rada technicky na bližší tyč, kde míč se značnými problémy zpacifikoval Shejbal.

58
    Po nepovedeném rohu hostí se Bohemians dostali do rychlého brejku a šikovně pronikajícího Nerada zastavil na hranici šestnáctky faulem až Norek.

56
    Pro hosty se zápas nevyvíjí dobře a Svědík sahá k dalšímu zásahu do sestavy. Hřiště opouští Hundák, kterého nahrazuje Janecký.