Košice – Piešťany 3:1 (kon.) | Nitra – Žilina 4:3 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 7:1 (kon.)
Skalica – Trenčín 4:5 (po s.n.) | Zvolen – Poprad 7:3 (kon.)
HK Nitra
4:3 (2:0,2:2, 0:1)
MsHK Žilina
sk Neděle 18.11.2012, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

59:30
    Jokila sa rútil sám na brankára hostí, ale jeho strelu Johanes vyrazil

56:10
    Nitra dokonca aj zaútočila a Rais páli od modrej..Johanes musel prerušiť hru.

53:59
    Nitra, Tomáš Chrenko, nedovolené bránenie, dve minúty

53:30
    Na opačnej strane pálil Škoda, ale Valent pekne vyráža a z protiútoku Hrnka s Bačom potrápili Johanesa, ale aj ten chytá,

50:12
    Mašlonka a Trefný už dvíhali ruky po prekonaní žilinského brankára, ale rozhodca gól neuznáva, keďže padol už po odpískaní.

46:27
    Žilina dala gól!

Hostia to teraz v presilovej hre dobre rozohrali. Dokonale vyšachovali nitriansku obranu. Brankár Valent nevedel kam skôr skočiť, až napokon do odkrytej bránky skóruje VLADIMÍR ŠKODA, asistencia: Igor Rúfus

45:20
    Nitra, Matej Hamrák, podrazenie, dve minúty

40:25
    Ako býva zvykom v tomto stretnutí, vylúčenie hneď po úvode. Žilina vylúčenie: Varga Tibor, hákovanie, dve minúty

39:59

A máme tu gól do šatne. Naozaj v poslednej sekunde sa hostia dostali do pásma, Tomáš Troliga nahrával TOMÁŠOVI HARANTOVI a ten do odkrytej bránky znižuje. Nitra celú akciu podcenila a hostia využili aj poslednú sekundu.

38:21
    Nitra, Lubomír Vosátko, hákovanie, dve minúty

35:10
    Nitra, Miroslav Kováčik, podrazenie, dve minúty

33:45
    Žilina mala prečíslenie, dvaja na jedného, na konci bol Vladimír Škoda, ale Valent opäť vyráža.

31:04
    Nitra dala gól!

Napokon nitrianski kolotoč v dvojnásbonej presilovke slávi úspech. Tomáš Chrenko nabil TOMÁŠOVI NÁDAŠDIMU a ten sa už nemýlil.

29:51
    Tak teraz to bude dvojnásobné vylúčenie na strane Žiliny.
    Martin Leško,vysoká hokejka,
    Milan Drevenák, podrazenie,

27:20

Nitriansky útočník ROMAN TOMÁNEk to spravil veľmi dobre, naznačil pohyb do ľavej strany a napokon premenil do už prázdnej bránky. (Trestné strieľanie)

27:20
    Nariadené trestné strieľanie na faul domáceho útočníka

26:32

Napokon aj ŽIlina otvára svoje skóre v presilovke. Žilinský kolotoč uzavrel TOMÁŠ TROLIGA, keď po peknej akcii strieľa prvý gól hostí. Asistencie: Tomáš Harant, Koba Jass

25:59
    Nitry čakajú ťažké časy, Martin Segľa, podrazenie, dve minúty

25:37
    Nitra, Dominik Kadura, hákovanie, dve minúty

22:37
    Kokavec pekne napriahol a aj tvrdo vystrelil, ale Valent vyrazil na ochrannú sieť za ním.

20:26
    Ani sme nezačali a máme tu vylúčenie na žilinskej strane. Igor Rúfus, podrazenie, dve minúty

16:10
    Hneď po vyhratom vhadzovaní v pásme Nitry sa rútil Kováčik sám na brankára hostí, ale ten ho vychytal.

15:53
    Vzájomné vylúčenie, Nitra: Matúš Rais, Žilina: Jakub Drábek, dve minúty, hrubosť.

11:37

Z nenápadnej akcie je tu druhý gól Nitry. MIROSLAV PUPÁK si pekne nakorčuloval a z priestoru medzikružia peknou strelou prekonal hosťujúceho brankára. Bez asistencie

09:20

Domáci napokon využívajú presilovú hru. Po vyhratom vhadzovaní sa puk dostal JARMOVI JOKILOVI a ten peknou strelou do hornej žrďky otvára skóre.Asistencie: Tomáš Chrenko, Tomáš Nádašdi